Левски и Литекс завършиха пред 20 000 зрители 1:1 в мач от предпоследния 29-ти кръг на "А" футболната ни група.

Преди двубоя футболистите на Левски поздравиха публиката си за 24-ата шампионска титла, като всеки от играчите бе с 24 балона.

Играчите се появиха с боядисани в синьо лица и коси.

Публиката отговори с димки и бомбички, като един от привържениците пострада, след като бе ударен лошо в главата.

Димитър Телкийски изведе "сините" напред в 34-ата минута. Христо Йовов нахлу в наказателното поле, където бе съборен от защитник на ловчанлии. Белгийският рефер Джони Вер Еке отсъди дузпа, която Телкийски реализира за 1:0 за Левски.

Последваха куп пропуски пред вратата на Витомир Вутов, като най-активен бе Мирослав Иванов, който изигра много силен мач.

През втората част "сините" намалиха темпото, и след няколко опасности пред Георги Петков, в 63-ата минута след самостоятелна акция Миливое Новакович вкара за крайното 1:1.

До края на мача футболистите на треньора Станимир Стоилов опитаха да истигнат до нов гол, но пропуски направиха Мирослав Иванов, Коприваров и Домовчийски.