Левски вчера поднови тренировки в Правец след почивката, която тимът получи в неделя. Халфът Асен Митков проведе индивидуално занимание, а наравно с основната група се включиха Кристиян Димитров и Джавад ел Джемили. Тримата пропуснаха контролата със Септември (София) заради различни травми.

Контузиите им не са сериозни, като младежкият национал се очаква днес да тренира с тима. Добрата новина за треньора на столичани Станислав Генчев е, че след проверката с новака в елита няма играчи с контузии и наставникът разчита на пълната си група футболисти.

Утре на "сините" им предстои да изиграят третата си контрола по време на подготовката. Съперник в Правец ще бъде Черно море. Проверката с "моряците" ще стартира в 18:30 часа, като първоначално бе предвидено да се изиграят четири части по 30 минути, но има вероятност спарингът да се проведе по стандартния начин - две полувремена по 45.

В него дебют под рамката ще направи последното попълнение вратарят Матей Маркович.