Отборът на Левски стартира днес контролите по време на зимния си лагер в Малта. Съперник на "сините" е местният Хибърниънс. Срещата е от 19:30 часа, на стадион "Та'Кали".

Малтийците заемат пета позиция в шампионата, като са на девет точки от лидера Балзан.

Треньорът Делио Роси ще даде шанс на двете нови попълнения - Аймен Белаид и Станислав Костов да запишат дебют със синята фланелка. За тунизиеца той ще е повторен. Очаква се в срещата участие да вземат и част от юношите на клуба, които са на лагер с мъжкия тим.

Контролата днес със сигурност пропуска сърбина Милош Цветкович, който е с травма. Срещата може да бъде спестена и на Габриел Обертан. Французинът е завършил вчерашната тренировка на тима с бинтован крак. Холмар Ейолфсон също няма да играе, след като се присъедини към лагера на тима вчера. Защитникът бе с националния отбор на Исландия на турне в Индонезия.

Мачът е част от турнира "Валета 2018", в който Левски ще изиграе три мача. Следващият съперник на столичани е австрийският Волфсбергер. Двубоят ще се проведе на 21 януари, а четири дни по-късно съперник на "сините" ще е друг местен тим - Балзан.

Контролите на Левски в Малта остават "на тъмно"?

Утрешната проверка с Хибърниънс няма да се предава по клубния канал

преди 6 години в 21:26 ч.

Край на мача!

Последен съдийски сигнал.

Срамна загуба за "сините".

преди 6 години в 21:20 ч.

85'

На този етап дори и най-оптимистично настроените фенове на Левски едва ли вярват, че резултатът ще бъде кой знае колко сериозно променен.

Очертава се срамна загуба за столичани.

преди 6 години в 21:18 ч.

81'

Нови промени при "сините".

На местата на Вутов и Кабрал се появяват Мартин Д. Петков и Мартин Б. Петков.

преди 6 години в 21:13 ч.

79'

Футболистите на Левски не разполагат с много време, за да измият поне частично срама от лицата си.

Почетен гол може дори да даде началото на нещо "сензационно" в синьо, макар и само в контролен двубой.

преди 6 години в 21:06 ч.

ГОЛ за Хибърниънс! 3:0!

Мбонг бележи поредния гол във вратата на "сините"!

Какво се случва с българския гранд?

Контролите може и да не са нещо сериозно за Роси, но със сигурност подобни резултати не се харесват на феновете на Левски!

преди 6 години в 21:01 ч.

67'

Буш напомня за добрите си дни в ЦСКА.

Солидно представяне на румънския нападател, който организира добре една "синя" атака, но нямаше късмет да я завърши подобаващо.

преди 6 години в 20:59 ч.

Уникален жест

Осиновената от малтийско семейство Елиана изведе отбора на Левски в контролата днес.

12-годишното българче, което от близо 9 години живее в Малта бе изключително щастливо да се срещне с представители на български отбор.

"За всички в „синия“ щаб бе удоволствие да й подарят тези мигове на радост!", пише клубът на официалния си сайт.

преди 6 години в 20:56 ч.

Видео

Официалният сайт на "сините" публикува видео от първото полувреме на двубоя.

преди 6 години в 20:53 ч.

59'

Роман Прохазка шутира силно!

Кълбото не попада в очертанията на вратата.

преди 6 години в 20:49 ч.

55'

Аймен Белаид е с настинка.

Това е и причината да не е на терена в проверката на тима.

54'

Кабрал стреля високо над вратата.

Положението бе добро за Левски, като "сините" получиха възможност да опитат шанса си от свободен удар.

преди 6 години в 20:41 ч.

Смените

В игра за Левски се включиха Кръстев (който заменя Митрев), Белмонт (за Рошу), Вутов (Мапуку), Буш (Костов) и Илия Юруков (Панайотов).

преди 6 години в 20:36 ч.

Старт на вторите 45 минути

Играта е подновена.

преди 6 години в 20:33 ч.

Титуляр на 16 години за "сините"

През първото полувреме впечатление в редиците на гостите от София направи младокът Томислав Папазов.

Едва 16-годишният състезател стартира сред титулярите.

Защитникът сбърка при първия гол на Хибърниънс, но след това на няколко пъти коригира представянето си.

преди 6 години в 20:23 ч.

Почивка

Паузата ще даде възможност за експерименти в постройката на "сините".

2:0 за Хибърниънс!

Втори ГОЛ за Хибърниънс!

Попадение на Морейра в последните мигове преди почивката!

Футболистът на домакините се разписва с глава.

Последно обновление в 20:30 ч. на 17.01

преди 6 години в 20:22 ч.

29'

Рошу получава добра възможност за изравняване на резултата.

Не успява да се възползва от качествения пас, който получи.

Последно обновление в 20:22 ч. на 17.01

преди 6 години в 20:21 ч.

15'

И Рошу опитва късмета си.

Топката излиза в аут.

преди 6 години в 20:20 ч.

9'

Шут на Кабрал!

Топката обаче преминава встрани от целта.

Добра възможност за "сините".

ГОЛ за Хибърниънс!

Непретенциозният съперник на "сините" излиза напред в резултата след само 3 минути игра!

Неприятна изненада за столичани.

Попадение на Файла, който се разписва със силен шут от границата на наказателното поле.

Последно обновление в 20:21 ч. на 17.01

преди 6 години в 20:19 ч.