Левски вече започна да работи по зимната селекция както за привличане на нови, така и за освобождаване на настоящите. Първият сигурен напускащ е Денис Махмудов, пише в. "7 дни спорт". Халфът е в много слаба форма и треньорът Стойчо Стоев почти не го брои за жив.
От началото на сезона Махмудов има 11 мача, като само в един от тях е бил титуляр. Старшията на столичани не е доволен от изявите на играча и е готов да му покаже вратата през зимната пауза. Денис е единственият чужденец, пристигнал през лятото, който не може да намери място в състава на сините. Според близки до клуба причината за ужасното представяне на крилото е това, че все още не се е адаптирал към България.
По информация на вестника Денис Махмудов получава една от най-големите заплати в Левски и след неговото освобождаване ще може да се вземе добър състезател.
Левски гони македонец през зимата
![Левски гони македонец през зимата](https://webnews.bg/uploads/images/51/7251/187251/orig.jpg?_=1446771403)
Червения кораб пoтъва
на 06.11.2015 в 09:25:13 #1От тоя трудно ще се отървем, тъй като договора му е до 30.06.2017г.
Ще иска много заплати накуп за да разтрогне, а една негова месечна заплата е 6000 ойро...
![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/help.gif?_=1446728989)