Жълт картон за Прохазка.

71′

Паулиньо също дебютира за Левски, заменя Кабрал.

69′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Нашименто сложи топката на крака на Яблонски след центриране от корнер, за да може чехът от воле да покачи на 3:1!

68′

Новата покупка Нашименто влиза в игра, заменя Жорди Гомес.

60′

ГООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Антонио Вутов стреля извън наказателното поле, топката срещна крака на Станислав Костов и влетя в мрежата - 2:1, пълен обрат за левскарите!

59′

Левскарите стоят доста по-добре на терена в първия четвърт час на второто полувреме.

56′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Цветкович центрира много добре от десния фланг, а Антонио Вутов засече по страхотен начин топката от въздуха - 1:1!

54′

Опит за меле между играчи на двата отбора, за щастие всичко приключи благополучно. Причината - грубо влизане с бутоните напред в краката на Жорди Гомес!

50′

Левскарите се опитват да установят натиск в първите минути на втората част, отборът е изнесен пред наказателното поле на съперника.

46′

Три промени в състава на Делио Роси. На почивката влизат Антонио Вутов, Роман Прохазка и Милош Цветкович.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме!

35′

Повече от половин час левскарите нямат никаква идея как да организират опасност пред вратата на австрийците.

28′

Удар пред наказателното поле към вратата на Митрев, капитанът на Левски спасява.

20′

Центриране на Жорди Гомес от корнер намери Белаид на далечната греда, защитникът игра с глава, но топката бе изчистена от футболист на австрийците пред погледа на Буш, който чакаше на метър от голлинията.

15′

След четвърт час игра прави впечатление, че "сините" оставят доста пространства на съперника, а крайните бранители в лицето на Найденов и Горанов често допускат футболисти на опонента зад гърба си.

11′

Добър пробив на Станислав Иванов по левия фланг завърши с пас към Кабрал, който стреля фронтално срещу вратата, но вратарят на съперника улови без проблем.

8′

Левски опитва да упражни натиск в половината на съперника, но с изключение на няколко центрирания, играчите на Делио Роси не успяват да създадат положение пред вратата на австрийците.

5′

Изключително колебливо начало за столичани, които не могат да минат центъра на терена.

3′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ФЛОРИДСДОРФЕР! Фучик бележи, след като получи топката в наказателното поле и с удар с вътрешен фалц по диагонал вкара за 1:0!

1′