Мохамед сменя Иванов.

84′

Йосков сменя Крачунов.

80′

Гостите претендират, че при ситуацията за нарушението, след което дойде и вторият гол за "сините", всъщност фаул няма.

Повторенията не са категорични.

Снимка 495950

79′

ГООООООООООЛ!!!

2:1!

Попадение на Борислав Цонев!

Разписва се директно от свободен удар!

Красиво изпълнение на Цонев, при повторния му дебют за "сините".

76′

Жълт картон за Кацаров.

71′

Многоходова акция за гостите.

На върха ѝ се оказва Ангелов, който стреля силно!

Топката минава покрай вратата на Михайлов.

67′

Паулиньо опитва да стреля от границата на наказателното поле.

Топката преминава покрай вратата.

Не особено добър опит на бразилеца.

66′

Михайлов вещо напътства и направлява действията на защитниците пред себе си.

Като лидера, от когото се нуждаят "сините" в този труден период.

Снимка 495937

65′

Целият отбор на Етър е в собствената си половина.

Натиск на домакините.

59′

Щерев сменя Колев.

58′

Сираков следи внимателно случващото се на терена.

Снимка 495940

52′

Стивън Петков е на трибуните на стадиона.

Напоследък се твърди все по-настойчиво, че той ще премине в състава на Левски.

Стивън Петков ще получава максималната заплата в Левски, ако приеме офертата на "сините"

Пред раздяла е с Фейрензе

50′

Засада на Иванов.

Снимка 495941

46′

Илия Димитров сменя Здравко Димитров.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна силно за гостите, като след едва 2 минути игра те вече имаха точен удар. Негов автор беше Милчо Ангелов. Михайлов обаче спаси вещо, като не допусна да бъде изненадан.

Последваха силни моменти за фланговите състезатели на Етър, но освен техните центрирания, до нова опасност пред "синята" врата не се стигна.

Постепенно Левски изравни играта и дори в един момент от мача играчите на тима се настаниха трайно в полето на великотърновци.

Спринт на Иванов бе спрян от сигнал за нарушение в атака, а след това и пробив отдясно и центриране към Паулиньо не бяха успешни, като в последния момент бранител изби топката пред краката на бразилеца.

В 36-ата минута се стигна до изпълнение на ъглов удар. Столичани изпълниха заучено положение, като топката бе пратена към Петков, който в продължи за Живко Атанасов, вкарал я с глава в мрежата на Етър.

И докато радостта на софиянци все още продължаваше, две минути преди изтичане на редовното време за първата част Боруков получи истински подарък от защитниците в сини екипи и от близка дистанция не остави шансове на Михайлов, разстрелвайки го за 1:1.

Така до почивката равенството бе възстановено и нито един от двата тима не разполагаше с предимство.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Милчо Ангелов.

43′

1:1!

Преслав Боруков изравнява резултата!

Разбъркване в полето на Михайлов, грешка на бранителите, върната топка към Боруков и попадение за гостите!

Снимка 495946

38′

Жълт картон за Крачунов.

36′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Атанасов!

Заучено положение и попадение за "сините".

Петков отклони към Атанасов, който с глава бележи за столичани.

Снимка 495945

30′

Центриране в наказателното поле на Етър.

Неубедителна намеса на Господинов!

Топката достига до Спиерингс, който стреля!

Спасяване на стража на гостите.

25′

Прострелно центриране в наказателното поле на Етър.

Топката преминава през всички играчи и излиза в аут.

20′

Поредица нарушения в средата на терена.

Играта загрубя.

14′

"Сините" се настаниха трайно в половината на своите опоненти.

Опитват да свалят топката на земята и да не центрират хаотично в полето на Етър.

За момента без успех.

Снимка 495942

11′

Пробив на Иванов!

Връща топката към Паулиньо.

Топката е избита от Пехливанов.

9′

Първа по-продължителна атака за домакините.

Фаул на Иванов в нападение.

Акцията в синьо е спряна.

5′

Нов удар на Ангелов!

Разбъркване в полето на Михайлов.

Сигнал за нарушение на правилата, в полза на домакините.

2′

Първи точен изстрел.

На Милчо Ангелов.

Михайлов хваща топката в ръцете си.

1′

88 Марин Петков 16 Стелиян Добрев

Левски приема последния в класирането в Първа лига Етър. Гостите имат 4 загуби от 4 мача и все още нямат отбелязан гол.

Това дава отличен шанс "сините" да запишат първа домакинска победа за календарната 2020 година.

9 месеца и 5 дни от последната победа за Левски на "Герена"

За последно "сините" биха в дома си вече изпадналия от елита Витоша (Бистрица)

Левски има 4 точки и е все още на десета позиция, но "сините" разгромиха Монтана с 4:0 в последния си двубой преди паузата и играта им се подобрява.

При успех столичани могат да се изкачат до седма позиция, изоставайки от лидера Лудогорец само на пет точки.

Капитанът на Левски Николай Михайлов: 2020 е най-ужасната година, откакто съм жив

"Ако не беше подкрепата на феновете, отдавна щяхме да сме приключили"

За Етър целта в предишните мачове беше да отбележи гол. "Болярите" така и не можаха да да постигнат това, но срещу шампиона Лудогорец бяха близо до заслужено нулево равенство.

Георги Тодоров няма да може да разчита на новите попълнения Даске и Матео Стаматов.

В състава няма да си още Найджъл Робърта и Симеон Славчев.