Левски е отбелязал 4 гола в трите си контроли до момента. И четирите са паднали през първото полувреме, при това в отрязъка между 15-ата и 30-ата минути, пише "Тема спорт". Четирите попадения са реализирани от четирима различни играчи, като трима са с фамилия Петков - Марин Петков, Мартин Петков, Найджъл Роберта и Стивън Петков.

Два от головете на сините са вкарани с десен крак - Мартин Петков и Найджъл Роберта, реализираните с ляв крак са също 2 - дело на Мартин Петков и Стивън Петков. Левски все още не е успял да се разпише с глава.

Сините инкасираха три попадения в спарингите, като и трите през второто полувреме. Всичките допуснати голове са паднали след статични положения. При 1:2 от Домжале това стана след центрирания от корнер и свободен удар, а срещу Копер - след подаване от фал.

Николай Михайлов е единственият от тримата вратари на Левски, който не е допуснал гол. Той спаси и дузпи - при 1:0 срещу Подбескидзе.

Левски с преобразена защита през пролетта

Наско и Стоянович правят промени

До момента Славиша Стоянович е ползвал 24 играчи в контролите - 18 българи и 6 чужденци. Един от игралите в спарингите вече не е в тима - каралият проби хърватски бек Анте Върличак, който игра срещу Подбешкидзе. Броят на използваните играчи предстои да нарасне, след като сините подписаха договор с испанския защитник Начо Монсалве, а пробен период в тима започна френският ляв бек Луи Нганиони.

Двама футболисти на Левски не са пропуснали нито една минута от контролите - централният защитник Живко Атанасов и десният бек Ивайло Найденов.

Трима играчи носиха лентата в спарингите - Николай Михайлов, Мартин Райнов и Ивайло Найденов.

Двама футболисти изиграха първите си мачове за Левски в този подготвителен период - халфовете Николай Арахангелов (навършил 17 години на 22 януари 2021-ва) и Асен Митков (роден на 17 февруари 2005 година).