Резервите и футболистите на Левски, играли по малко през есента, направиха последната си контрола за годината. Те имаха за съперник отбор, съставен от "сини" юноши набор 88 и 89 и спечелиха с 2:0.

От първия тим на Левски липсваха основните футболисти, които са пуснати вече в почивка. На терена обаче бе Валери Домовчийски, който утре заминава за Германия, където в понеделник ще бъде опериран от херния.

На вратата на мъжкия тим започна Николай Михайлов, който в средата на полувремето бе сменен от юношата Георги Георгиев. На другата врата бе Божидар Митрев. През втората част Божката и Михайлов размениха местата си - първият пази за мъжете, а втория за юношите.
Двете полувремена бяха с различно времетраене (35 и 20 минути), а съдия бе Станимир Стоилов.

Резултатът бе открит преди почивката от Георги Сърмов, който с мощен удар извън пеналта направи безпомощен Божидар Митрев. Крайното 2:0 фиксира през второто полувреме Мариян Огнянов, който от десетина метра простреля Михайлов.

След контролата Станимир Стоилов изрази удовлетворението си от показаното желание за игра от всички футболисти.

Съставът на мъжкия тим на Левски: Михайлов (Г.Георгиев, Митрев), Сърмов, Борносузов, Стойчев, Минев, М. Иванов, Домовчийски, Н. Димитров (Джайеоба), Коприваров, Ем. Ангелов, Огнянов.