Финален натиск на левскарите, които тръгнаха ва банк да търсят изравняване!

81′

Динков замени Камбуров.

79′

Левскарите поискаха втора дузпа за игра с ръка на Виданов, но тя бе близо до тялото на футболиста и съдията подмина ситуацията!

75′

ГООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Станислав Иванов намери Буш след пробив отляво в наказателното поле, за да може румънецът да засече топката - 2:1!

74′

Ривалдиньо замени Прохазка.

63′

Виданов замени Бригидо.

62′

Шут на Жорди Гомес от линията на наказателното поле, топката профуча до гредата!

61′

Станислав Иванов замени Хали Тиам.

60′

Добър пробив на Цветкович позволи на сърбина да навлезе отдясно в наказателното поле, но голмайсторът Хаджиев застана на тъпя на топката при центрирането на защитника на Левски.

55′

Нашименто опита от малък ъгъл от наказателното поле да застраши Перниш, но вратарят спаси без проблем.

49′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Гостите повеждат с 2:0, след като Камен Хаджиев разстреля с глава Божидар Митрев от близка дистанция при центриране от фаул!

46′

Негруц заменя Охене на почивката.

46′

Нашименто заменя Костов на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме!

45′

Прохазка пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Станислав Костов!

44′

Жълт картон за Иван Иванов.

39′

Пропуск на Еуженио! Милен Желев проби добре отдясно и подаде към Камбуров, който от аутлинията в наказателното поле намери голмайстора в мача на далечната греда, но ударът на португалеца с глава мина на сантиметри до вратата!

34′

Костов получи топката пред дъгата на наказателното поле, но слабият му удар рикошира във футболист на Берое и излезе в корнер.

33′

Жълт картон за Тиам.

29′

Левскарите се настаниха трайно в половината на гостите, които до момента успяват да действат организирано в защита.

26′

Добро взаимодействие между Тиам и Гомес завърши с пас на испанеца към Паулиньо, който с удар от наказателното поле намери тялото на футболист на Берое.

23′

Берое продължава да е по-активният отбор на терена, а към средата на първото полувреме левскарите нямат реална голова опасност пред вратата на Перниш.

18′

Паулиньо стреля извън наказателното поле по диагонал, но Перниш улови топката без проблем.

16′

Нова опасност пред вратата на Митрев! Пас на Желев в наказателното поле беше отклонен от Яблонски в корнер пред погледа на връхлитащия от задна позиция Камбуров.

11′

Гостите можеха да удвоят! Педро Еуженио стреля от фаул, и макар от малък ъгъл, топката срещна напречната греда!

7′

Левскарите опитаха да отговорят мигновено след гола във вратата на Митрев, но Жорди Гомес не се възползва от добра възможност от фаул.

3′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Гостите бележат рано чрез Педро Еуженио, който от малък ъгъл използва слаба намеса на Божидар Митрев и го прехвърли за 1:0!

1′

Начало на срещата на стадион "Георги Аспарухов".

99. Станислав Иванов 71. Антон Карачанаков

Левски приема Берое в първия си мач от плейофната фаза на Първа лига. Двата отбора до момента изиграха две срещи помежду си, като и в двата случая не успяха да си отбележат попадения.

Срещата е от 17,30 часа на стадион "Георги Аспарухов".

Треньорът на Левски Делио Роси няма да може да използва звездата Габриел Обертан. Френският ас е контузен и не попадна в групата за срещата. Наказан е Антонио Вутов. "Сините" продължават да са разколебани, особено след като загубиха последния си мач от редовния сезон с 0:1 от ЦСКА.

В състава на гостите няма да има изненади. Треньорът Александър Томаш има колебания само на две позиции. В атака голове ще се чакат от Мартин Камбуров, а на него ще му помагат Педро Еуженио и Рубен Бригидо.

В момента разликата между Левски и Берое е 5 точки в полза на столичани.