90+9′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители: 15678
90+9′

КРАЙ НА МАЧА! Левски е на плейоф срещу Айнтрахт!

90+6′

ГОООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Центриране към наказателното поле, Ел Джемили стреля, топката се отби в защитник и попадна в Роналдо, който с едно докосване матира вратата на гостите за 2:1!!!!

90′

Шест минути добавено време.

88′

Жълт картон за Стефанов.

82′

Уелтън бе заменен от Ел Джемили.

82′

Рикардиньо бе заменен от Стефанов.

79′

ГОЛ ЗА АПОЕЛ! Лошо избита топка след изпълнение на корнер, Йоан Стоянов засече извън наказателното поле с удар от въздуха, правейки резултата 1:1.

76′

Жълт картон за Цунами

73′

Гордона продължава да си навлича гнева на "сините" и публиката след ново нарушение срещу Краев и разправии. Съдията можеше да бъде по-строг към играча на Апоел, който вече има жълт картон...

65′
Снимка 630298

Източник: startphoto.bg

60′

Асен Митков бе заменен от Ван дер Каап.

57′

Защитата на "сините" допусна грешка, позволявайки опасна израелска атака, завършила с удар отблизо на Йоан Стоянов, но Андреев изби в корнер.

54′

Гана опита далечен изстрел, който мина встрани от вратата на "сините".

50′
Снимка 630295

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Роналдо стреля от границата на наказателното поле, но твърде слабо и неточно.

42′

Гордона си навлече гнева на публиката след като фаулира Уелтън и след това влезе в спор с него. Жълт картон за играча на Апоел.

40′
Снимка 630289

36′

Рой Гордона стреля от дистнция с удар пред дъгата на наказателното поле, топката мина опасно близо до вратата на "сините".

30′

Апоел опитва да контролира топката след като получи попадение, но към този момент нищо опасно пред вратата на Андреев.

25′
Снимка 630281

20′

Жълт картон за Асен Митков за нарушение в центъра на терена.

15′

ГОООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Патрик-Габриел Галчев финтира Александру Паун и центрира отлично отдясно към Уелтън, който на далечната греда засече и с удар с глава разстреля мрежата на израелците за 1:0!

11′

Възможност за гостите! Българинът в състава на Апоел - Йоан Стоянов се измъкна от опеката на Краев и стреля с удар извън наказателното поле, получи се рикошет и Андреев изби в корнер.

8′

Добро центриране на Патрик-Габриел Галчев към далечната греда, където обаче Уелтън и Рикардиньо останаха под топката и не съумяха да я засекат.

Снимка 630280

5′

Левски започва по-активно мача и се впуска в атаки. Притежанието на топката е 80% на 20% в полза на "сините".

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Пламен Андреев 1. Офир Марсиано
6. Вандерсон Цунами 6. Aбу Абаид
33. Хосе Кордоба 35. Лукас Барейро
50. Кристиан Димитров 4. Мигел Витор (к)
28. Антонио Сефер

Левски посреща Апоел (Беер Шева) в среща от третия предварителен кръг на Лига на конференциите на стадион "Георги Аспарухов". След нулевото равенство в Израел отборът на Николай Костов ще се опита да зарадва своите привърженици с победа, която ще му осигури място в плейофите на турнира и двубои срещу германския Айнтрахт (Франкфурт).

В групата на Левски за мача се завръща централният защитник Кристиан Димитров, а извън състава остават Жереми Петрис и Марин Петков.

За Апоел пък на линия ще бъде голямата фигура Рамиз Сифури, който не взе участие в първия мач.

Срещата между Левски и Апоел започва в 20:00 часа, а "сините" отново ще могат да разчитат на покрепата на своите фенове, като стадион "Георги Аспарухов" пак ще бъде препълнен.