Левски започна повече от ударно серията си от контроли по време на зимната пауза. Играчите на Ясен Петров удариха с 4:0 четвърторазредния тим на Еноси Александруполи. Головете вкараха Гара Дембеле, Владимир Гаджев от дузпа, Александър Киров и Мирослав Антонов.

"Сините" показаха по-добра игра от съперника си през цялото време и не оставиха никакви съмнения в класата си. Неприятната вест бе, че новото попълнение Даниел Димов получи аркада, която го извади от игра още в 8-ата минута на срещата.

След това обаче Левски вдигна оборотите. След като Левски удари една греда, в 28-ата минута голът все пак дойде. Мулдер проби и подаде към Тасевски, който ефектно пропусна топката и тя стигна до Дембеле, който без забавяне откри резултата.

В 49-ата минута Левски поведе с 2:0. Сашо Киров, който игра отлично в този мач, изработи дузпа, а Владимир Гаджев я реализира. Сашо Александров нацели и гредата малко по-късно, но след това се контузи. Тепърва предстои да се разбере колко е сериозна травмата му.

В 74-ата минута обаче Левски направи преднината си класическа. Огнянов центрира от корнер, а Киров с глава вкара за 3:0. Последното попадение вкара върналият се от наем в Монтана Миро Антонов три минути преди края на срещата.

ЕНОСИ АЛЕКСАНДРУПОЛИ - ЛЕВСКИ 0:4
0:1 Дембеле (28)
0:2 Гаджев (49-д)
0:3 Киров (74)
0:4 Антонов (87)