Доста младоци ще стартират подготовка с първия отбор на Левски, пише "Тема спорт". През пролетта бе практика част от най-перспективните юноши да се готвят с мъжете.

В последния кръг на миналата кампания двама от тях направиха дебют. 16-годишният халф Асен Митков започна като титуляр при гостуването на Черно море (2:1). На почивката младокът бе заменен от Радослав Цонев, който в крайна сметка реализира едно от попаденията. 16-годишният вратар Пламен Андреев пък замени 10 минути преди края Николай Михайлов и не допусна гол при финалния щурм на домакините.

Букмейкър брандира стадион "Георги Аспарухов"

Емблемата заменя тази на една от фирмите, която преди време даваше сериозни средства на клуба

От Левски все още не са обявили старта на подготовката. Ако в началото на следващата седмица има сделка по смяна на собствеността, то сините най-вероятно ще започнат тренировки на 11 юни, петък. В противен случай по-скоро ще се съберат на "Герена" на 14 юни, понеделник. Поне засега такива са плановете на ръководството.

Ясни са и две контроли - на 26 юни срещу Локо (Пловдив) и на 10 юли срещу Пирин (Благоевград).

Диксън настоява Павел Колев да продължи работата си в Левски?