Наставникът на Левски - Николай Костов, заяви след загубата от Локомотив Пловдив с 1:2, че на "сините" не са им достигнали головете, които трябваше да отбележат, за да се доберат до заслужени точки на "Лаута".

"Не ни достигнаха головете, които трябваше да отбележим. За съжаление не успяхме да отбележим да изравним. Ако бяхме успели да изравним към 60-70-ата минута, бяхме убедени, че може да стигнем и до победата.

Мачът започна неблагоприятно за нас с травмата на Петрис. Галчев влезе без да загрее, получихме гол, не обвинявам никого, просто така се получи в ситуацията. Доволен съм от играчите. Поздравявам ги за духа, който имаха през целия мач.

Много добре бяхме физически. Надбягахме противника. В последните минути видяхте сами къде се проведе мача. Дарлан е опитен играч. Той се представи много добре. Усеща добре ситуациите. Интелигентен играч, който мисля, че много добре допада на нашия стил на игра.

Имахме добро настроение. Ние побеждавахме уверено с изключение на последния мач. Ние и днес играхме добре, но за съжаление не успяхме да спечелим и точка.

Бяхме концентрирани за този мач. Така се случи самият развой на мача. Готови сме да изиграем тези два мача с израелците. Анализирали сме вече техния отбор. Вярвам, че моите футболисти ще се представят много добре.

Надяваме се да реализираме повечето от ситуациите, които създаваме. Те не са малко", каза още Костов.

Локомотив (Пловдив) - Левски 2:1 в мач от efbet Лига

Локомотив (Пд) върна Левски в реалността след зрелищна битка на "Лаута"