Отборът на Левски се завърна късно снощи в България след двуседмичния си лагер в Австрия. "Сините" се подготвяха на базата си в Линдабрун и изиграха 4 контролни срещи - с Арапонгас (1:0), с Матерсбург (1:1), с Металург Донецк (1:1) и с Амкар Перм (0:2).
Изпълнителният директор на столичани Наско Сираков пък обяви, че китайски отбор проявява сериозен интерес към халфа Владимир Гаджев.
„Във всеки един момент можем да се разделим с някой от играчите, с които разполагаме в момента", сподели Сираков.
„Продължаваме да търсим централен защитник. Искаме някой, който ще ни свърши работа, а не след половин година да мислим как да го разкараме. Смятам, че имаме сили да отстраним и двата противника, които ни се паднаха. Ако не го направим, това определено ще е провал",
„Готови сме. Имам идея да видя на още един-двама играчи какво им е състоянието, защото например Лопес получи травма. Но като цяло сме готови за първия си мач в Лига Европа", отсече треньорът на „сините" Николай Митов.



Tong
на 01.07.2013 в 14:30:20 #2Ловеч, наясно си, предполагам, че написаното от теб не е по темата, не е коментар и има за единствена цел да бъде обидно, а това не подхожда на възрастен и интелигентен човек.
LOVEC
на 01.07.2013 в 12:50:31 #123 477-ия път в който уж някой иска тоя син боклук...........и накрая пак в Уефскииии, пак псуван от говедата, пак с калъфката. Ахх, колко жалко е да си говедо!