Играчите на Левски бяха разочаровани след загубата с 1:2 от Дебрецен. Играчите признаха, че са направили много пропуски пред противниковата врата, което е изиграло решаваща роля за крайния резултат.
Тодор Батков
„Имаше грешки в тактически план. Бяхме пренавити, представихме се доста слабо в защита. Но спокойно, има още един мач. Няма проблеми. В Будапеща ще играят Рабех и Миланов, надявам се и Тасевски. Пожелавам на другите два български отбора да влязат в Лига Европа, където ние вече сме ние"
Седрик Бардон
"Съперникът имаше два удара и отбеляза два гола. Докато ние направихме 15 положения и вкарахме само едно. Това беше разликата, за съжаление. Но не бива да се отчайваме, има още 90 минути. Задължително е да вкараме гол в Будапеща",
Георги Петков
„Много е неприятно. Три дни треньорът ни говори да пробваме удари от далече, тъй като тези топки са удобни за тази цел. Вижте, че в Европа вкарват от 30 - 40 метра. Но не се получи. Трябваше да сме по-отговорни. В такъв мач сме длъжни да вкараме от две положения едно. А ние имахме четири и отбелязахме веднъж. Имаме шансове за реванша, но са по-малки. Отиваме за успех в Будапеща. Публиката не се отнесе добре с Георги Христов. Аз не приемам това отношение, но те си имат мнение".
Елин Топузаков
„Лошо се получи. И за нас самите, и за феновете. Съперникът имаше 4-5 положения, а вкара две. Докато ние пропуснахме нашите. Шансовете ни от тук нататък са 30 - 40 процента. Там ще се опитаме да направим и невъзможното. В днешния мач те си пробваха късмета от далечни разстояния, докато ние разигравахме с повече комбинации. Имахме положения, но липсваше късмет, а и не се пласирахме добре. Публиката си има свое мнение. Явно можем да го променим само с добра игра."
Дарко Тасевски
„Определено не бяхме убедителни в началото. Няма кого да виним. Тепърва ще анализираме какво се е случило. Нищо не е загубено. Има реванш. Каквото стане, стане. С нагласа сме, че трябва да продължим напред. Дано и контузените играчи се оправят. В Будапеща ще играем по-добре. Много чакахме мача в София, имахме огромно желание. Там трябва да сме по-пестеливи и внимателни"
Христо Йовов
„Шансовете ни са минимални. Левски създаде положения, да се надяваме в Дебрецен да ги реализираме. Ще бъде много, много трудно, но сме били свидетели на всичко. Стана двуостър мач, вкараха ни бързо гол, трябваше да се разкрием. При 1:1 трябваше да отстъпим една крачка назад, за да запазим резултата, но този гол ни отдалечи много. Дори да отпаднем имаме Лига Европа 6 мача, ще се опитаме да останем, колкото се може по-дълго в нея и да има един добър Левски.
Bornosuzov
на 21.08.2009 в 22:58:24 #44Честно казано с тоя отбор сме си за най-много за Лига Европа.Реално погледнато два гола се вкарват за една минута.Реално погледнато Йовов можеше поне да я ритне в аут или да надмине себе си и да оцели греда.Реално погледанато Сърмов нещо май нищо не игра,Минев не знаеше къде е при центриранията Вагнер не пропускаше да увисне зверски.Дарко пропусна да е на ниво в най-важния мач,Бардон тича 4 пъти повече от 10 години по-младите ,Христов,Генев ,Сърмов,Ортега и Дарко.Генев увисна на втория,Сърмов на първия Йовов очаквано на празна врата ,а за Гошо Христов тавана е мача с цесека.Затова съм сигурен че ще бъдем отстранени от компактния отбор на Дебрецен и е време да се започне от някъде.Ако вас г-н Батков ви устройва Лига Европа добре ,както видяхте вчера "изчерпания" надхитри БАТЕ и отгоре на всичко писа 3 по десетобалната на своите.Ако искате да гледате български успехи в Еропа гледайте тазгодишната кампания на Станимир Стоилов,който всички в България го били научили каква му е схемата и бил много предвидим иизчерпан според думите на човек ,чието название е Овчата глава.
provincial
на 21.08.2009 в 10:33:07 #43Това е основната причина за неуспехите на нашите отбори в Европа. От това толериране страда съдийството което се стреми да угоди на псевдограндовете ни - Левски и ЦСКА и се получава така, че отборите ни не знаят как да играят срещу освободени и необременени с манталитет привидно слаби отбори от обединена Европа. Съдиите в Б-я много добре усещат как трябва да свирят и като цяло те са добри професионалисти, но си дават сметка, че ако ощетят някой от грандовете ще бъдат жестоко наказани, докато същите пропуски но за другите отбори се наказват както майка наказва сина си - с леко намусване и укори. Затова критериите за самата игра са доста различни в А-група. Освен това съдии, които ощетяват повече псевдограндовете ни започват да се гледат с друго око, да се търси някакъв заговор и просто те отпадат от ранглистата, а тези които ги подпират растат в ейерархията, дават им се хубави наряди, номинират се за международници и т. н. Затова не трябва да се учудваме че те предпочитат да бутат ЦСКА и Левски вместо алтернативата да бъдат жестоко наказвани и хулени, а малките отбори кучета ги яли. Освен това футбола е игра на единоборства. Едно съприкосновение може да се тълкува от съдията като нарушение но може и да не е. Тънките моменти при авантажите, засадите, дузпите и други се интерпетират винаги в интерес на псевдограндовете ни и това отношение има двуяко последствие. От една страна футболистите губят реална представа кое е фаулкое не, кое е дузпа, кое е твърда, груба, позволена и непозволена игра, въобще критериите са доста различни и непостоянни. От друга в малките отбори се насажда и култивира чувство на малоценност и те не могат да разгърнат много от своите качества. Съвсем друго се получава когато отидат в псевдограндовете ни. Там изведнъж стават звезди, национали и цената им нараства неимоверно.Изключение е единствено Георги Христов. Същото се отнася и за комисиите- дисциплинарна, съдийска, апелативна и т.н. Още ми е пред очите случая с Георги Христов - как без ясни и правно издаржани причини той бе откраднат от Левски. Но явно има БОГ. Критериите за назначения в съд. комисия са че този или онзи съдия е предимно свири на Левски, а другите предимно на ЦСКА. Тоест и там има левскари и цесекари. В заключение искам да кажа, че футбола в Европа и Б-Я е много различен и в българия няма реална конкуренция не защото не може да я има, а просто се пречи тя да съществува.
Julianо
на 20.08.2009 в 17:08:25 #42Регистриран на: 29.05.2009, 16:28 52. Minjoro e Otboro | 20.08.2009 15:02 Grandos | 20.08.2009 14:54 Млък, свини, когато влезете в групите на ЛЕ можем да си ги мерим. Абе кретен недоразвит.Кой сте били бе ?? Баку ............ просто да си тьп не е лесно.Но ти си!!Деба простите катили деба малко повече сме били щом сме в групите а вие не...най малкото вас сме били за да станем най добрия отбор в България
Minjoro e Otboro
на 20.08.2009 в 15:02:48 #41Grandos | 20.08.2009 14:54 Млък, свини, когато влезете в групите на ЛЕ можем да си ги мерим. Абе кретен недоразвит.Кой сте били бе ?? Баку ............ просто да си тьп не е лесно.Но ти си!!Деба простите катили деба
Grandos
на 20.08.2009 в 14:54:36 #40Млък, свини, когато влезете в групите на ЛЕ можем да си ги мерим.
Комар
на 20.08.2009 в 13:35:29 #39Тия не могат да схванат, че Динамо и Дебрецен са две различни планети. Както например и че Аякс през 1973-та и Аякс през 1975 г. са два различни отбора, но им е любимо да си мерят някои органи с нас... Е нищо, каквото и да е довечера ще излезем с чест сигурен съм, а ако се раздадем може и да се радваме на победа.
17
на 20.08.2009 в 13:18:56 #38И аз така мисля... Победата на Лефски в Будапеща им е в кърпа вързана! Въпросът е с 2, 3 или 4 гола разлика ще спечелят Геренските Виртуози...
Minjoro e Otboro
на 20.08.2009 в 13:17:11 #37barbulatоr | 20.08.2009 13:10 Чорбета, говорете още, в 22:30 тук ще е гробна тишина Tьпако,тука не опира кой 4обар ,кой не.Аз като сьм,да не би да сьм бил в4ера за деберцен ??Просто изказването грани4и с безумие.
Комар
на 20.08.2009 в 13:11:03 #36Няма лошо. Край Будапеща също има тучни пасища

barbulatоr
на 20.08.2009 в 13:10:22 #35Чорбета, говорете още, в 22:30 тук ще е гробна тишина

LORD_SLIM
на 20.08.2009 в 12:45:39 #34"Съперникът имаше два удара и отбеляза два гола. Докато ние направихме 15 положения и вкарахме само едно.

ПРОТОТИП
на 20.08.2009 в 12:24:39 #33Там трябва да сме по-пестеливи и внимателни ----------------- Значи тука вкарахте един гол, а там ще сте по-пестеливи???!?
doba
на 20.08.2009 в 11:32:41 #32Като чета изказванията на играчите, струва ми се, че някои от тях са броили положенията пред тяхната врата с едно око!!!!!!!!!

Wolf
на 20.08.2009 в 10:48:47 #31Ей този Батков срам няма, бахти наглия простак. Съсипа сините и ги доведе до това унизително състояние да им се смее цяла България и Европа и продължава да вика дъжд вали и гръмко да се заканва на всички. Селяндур прост, ама и феновете са тъпаци да го търпът този бай Ганьо!
Icaka
на 20.08.2009 в 10:13:45 #30Аве говеда как ще са имали само 2 положения, първото пилувреме резултатът трябваше да е 0:3
Armeeca
на 20.08.2009 в 10:07:19 #29"Отиваме за победа в Будапеща" АХАХХАХХаххахХАХАХхАХХАХХАХахАХХАХАХАХХАХАА

Zin
на 20.08.2009 в 09:39:30 #28Христо Ялов ...
keysa
на 20.08.2009 в 09:35:57 #27sme6ki,6te gledame cirk
Julianо
на 20.08.2009 в 09:30:02 #26Левски игра колкото може срещу един силен отбор . Можеше да вкарат повече , ама и унгарците можеха...не се надявам на някакъв успех в унгария ...чакаме групите на лига европа кадето сме сигурни за разлика от другите БЪЛГАРИ . Пожелавам успех на прасетата с надеждата да се паднем заедно поне да имаме две сигурни победи

Vanko
на 20.08.2009 в 09:05:26 #25Отиваме за победа в Будапеща Тия сме ги слушали