Треньорът на Левски - Хулио Веласкес заяви, че превъзходството на Испания срещу България е било очевидно. Специалистът говори в предаването "Directo MARCA" и похвали формата на "Ла Фурия Роха".
"Говорим за един от най-добрите национални отбори в света, с огромни възможности на всяка позиция. Испания владее различни стилове на игра и в момента разликата с България е много голяма. Испания беше категорично по-силният отбор от началото до края, на прекрасен стадион и при страхотна атмосфера.
Не обичам да говоря индивидуално, но възможностите, с които разполагат, са невероятни. Излиза Субименди и влиза Родри... нивото е изумително", каза Веласкес, цитиран от "Тема Спорт".
194820
на 05.09.2025 в 21:55:23 #3Естествено, че за да владееш стил трябва да си майстор, нашите играят стила пияна майммуна, наистина пияна.
УмеренЦСКА
на 05.09.2025 в 20:22:14 #2"Испания владее различни стилове на игра и в момента разликата с България е много голяма." Разликата не е във владеенето на стилове, разликата е в уменията на футболистите! Ако Веласкес беше треньор на националния отбор на Испания и той можеше да демонстрира владеенето на какви ли не "стилове" и "тактики". И обратно, ако мислено поставим треньора на Испания на мястото на Илиян Илиев, мисли ли някой, че нещо ще се промени?
boril-atanasov
на 05.09.2025 в 19:39:55 #1Факт , казан от един от двамата най - добри треньори в А група. Не казвам , че са наистина добри или не са. Са мо казвам , че са двамата най - добри към момента. Илиев да ме прощава.