Бранителят на Левски Холмар Ейолфсон коментира поражението с 1:2 от Лудогорец. Въпреки поражението, исландският защитник е на мнение, че "сините" са готови за титлата.

"Двубой на две полувремена. През първото не играхме това, което можем. След почивката показахме защо сме на върха.

Разочароващо е, че не успяхме да играем 90 минути така, както след почивката. Не съм гледал положенията за головете на Лудогорец отново и е трудно да се говори. Това е футболът, грешки се случват.

На полувремето си казахме, че сме по-добри от това, което показахме през първата част. Успяхме, имахме възможности, но съжалявам, че не успяхме да вкараме още 2-3 гола. Има време, имаме все още добри възможности. Ще имаме още мачове срещу Лудогорец.

С Лудогорец сме на едно ниво. Левски е готов за титлата", обяви Ейолфсон.

Лудогорец победи Левски с 2:1 в дербито на Първа лига