Халфът на Левски - Георги Миланов остана разочарован от равенството на "сините" с Черно море (0:0) в отложен двубой от четвъртия кръг на efbet Лига.

"Нашите мачове винаги са изключително тежки. Всички отбори играят на върха на възможностите си срещу нас. Посредствено първо полувреме. Много по-добро второ. Доминираме винаги през второто полувреме.

Вижда се, че имаме проблем в завършващата фаза. Това ни свали самочувствието, защото сме млад отбор. Надиграваме всеки един отбор, срещу който се изправяме.

Положението на Уелтон е малшанс. Ако вкара, мачът отива в коренно различна посока. Феновете виждат, че се опитваме да вкараме и да печелим. Поклон пред тях.

Нормално е тази серия да тежи. С футболисти от другите отбори си говорим, че играем хубав футбол. Явно в България, за да печелиш, трябва да играеш грозен футбол", каза Миланов.

Станимир Стоилов: Имаме психическо напрежение