Левски финализира страхотен удар. "Сините" преподписаха с голямата си звезда Георги Миланов. Халфът е казал "да" на "сините" заради треньора Станимир Стоилов, съотборниците му и най-вече феновете.
Георги Миланов е направил огромен жест към Левски, след като се е съгласил на сериозно намаление на заплатата. Според първия договор на халфа със "сините", подписан миналото лято, заплатата му е била 15 000 евро. По новия тя ще е доста по-ниска.
"Георги Миланов продължи договора си с Левски. Миланов е част от представителния отбор на Левски от лятото на 2021 година. Със "синята" фланелка има 20 мача, в които е отбелязал 4 гола. Левски пожелава на Георги много победи и щастливи мигове с любимия клуб", съобщиха "сините".
От "Герена" не разкриха за какъв период е договорът на Георги Миланов. Според информация на "Мач Телеграф" контрактът е за един сезон и изтича през лятото на 2023 година.
RisingRed
на 31.03.2022 в 09:27:15 #6Халфът е казал "да" на "сините" заради треньора Станимир Стоилов, съотборниците му и най-вече феновете.
Ама разбира се... Иначе е имал милионни оферти от клубове у нас и чужбина, ноооооо - друго си е в Лефскиньо, пък било-то и с намалена заплата!
Абе, журналистите, вие поне малко акъл и срам имате ли???
VLAD
на 30.03.2022 в 19:27:03 #5Наистина огромен жест за 30 годишен футболист изиграл последните 3 години 10на мача, когото никой не иска.
cska_bg_army
на 30.03.2022 в 16:40:19 #4Още един ,който предпочита парите в плик!
stefan-todorov
на 30.03.2022 в 14:41:41 #3Кучев само ,че след няколко седмици ше ибе Кърпачев Етрополе тире софия
iliyan-dzhunev
на 30.03.2022 в 14:41:23 #2Значи ,като кажете така- голям жест......А някой корифей в журналистиката,случайно да се е поинтересувал дали някой друг го е искал.И без пари горкият ще играе,и ще се ослушва за оферта от Турция,като за последно десет.И престанете да използувате определението звезда,за футболисти свършили с футбола преди доста години.
Selyandur
на 30.03.2022 в 12:28:01 #1Kор3зЛефски