Треньорът на Левски Станислав Генчев е останал доволен от представянето на Патрик-Габриел Галчев по време на контролата с Хебър (4:0). Юношата на "сините" през първото полувреме действаше отдясно в ролята на халф-бек, а след почивката се премести отляво с излизането на Майкон.

23-годишният футболист се справи със задачите си, като показа и хъса, и агресията, които иска наставника в тези зони на терена. Той дори сложи капитанската лента на тима през втората част след излизането на Цунами.

Генчев обаче не е останал много доволен от представянето на Патрик Мислович и Клемент Икенна. Словакът игра стабилно и на няколко пъти изостри атаките с извеждащи подавания, но отново му липсваше агресия в играта. От своя страна нигериецът пак показа колебания, когато топката бе в краката му и се представи по-стабилно през второто полувреме, когато бе преместен в сърцето на защитата.

Треньорът на "сините" е останал доволен от представянето на юношите Мартин Пасалидис и Стоян Добрев. Първият игра пълни 90 минути, докато вторият се появи в игра след почивката.

Левски - Хебър 4:0 в контролна среща