Нападателят на Левски - Габриел Обертан коментира равенството 2:2 с ЦСКА във вчерашното дерби за първенството между двата отбора.

"Сините" губеха до 8-ата минута с 0:2, но през втората част успяха да се върнат в мача и да достигнат до драматичния обрат.

ЦСКА и Левски завършиха наравно 2:2

ЦСКА и Левски подлудиха публиката със супер мач! "Сините" се върнаха от ада и спряха отбора на Белчев!

Играчите на Делио Роси наваксаха изоставане от два гола

Още в началото допуснахме да губим с 0:2 и изглеждаше, че това ще бъде доста тежък мач, но ние показахме характер и стигнахме до равенството. Можехме дори да спечелим, ако имахме още 5 минути, но 2:2 е добър резултат. През първата част не показахме нищо. Започнахме много зле, не бяхме свежи и готови за битка. На полувремето треньорът успя да ни мотивира. Трябваше да започнем да действаме като мъже. През първата част бяхме като някакви деца, които не знаят какво да правят, но през втората част стояхме далеч по-добре и трябва отсега нататък да действаме точно така.

Играем с ЦСКА всяка седмица, но атмосферата си остава огнена. Знам, че феновете искат от нас да играем добре. Понякога резултатът няма значение, но те искат да видят, че се борим и се раздаваме, и смятам, че днес се случи точно това.

Делио Роси: Ние сме странен отбор, но въпреки това жив!

"Започнахме с четирима нападатели", заяви италианецът

Сблъсъкът за купата не е приключил. Хубаво е, че взехме преднина от два гола, но виждате, че съперникът може да бележи от всяко положение. Трябва да започнем по-добре от днес и смятам, че можем да ги отстраним.

Отборът се развива, но имаме върхове и спадове. В твърде много мачове не играем като Левски. Трябва във всеки двубой да действаме както днес през второто полувреме. Имаме достатъчно класа и няма причина това да не се случва постоянно. Наистина понякога се държим странно, но всичко зависи от нас футболистите. Феновете постоянно ни подкрепят, президентът е зад нас, треньорът прави всичко по силите си, така че нямаме оправдания", коментира бившият играч на Манчестър Юнайтед.

Наказание от един мач без публика чака Левски?