Феновете на Левски отново демонстрираха огромната си подкрепа към отбора, изкупувайки всички билети за Сектор "А" за дербито от последния кръг на efbet Лига срещу ЦСКА. Двубоят е важен и за двата тима, като "сините" се борят за третото място, а "червените" за титлата.
Близо 12 000 са продадените билети за феновете на домакините от Левски, докато тези за феновете на ЦСКА са малко над 5500. Трябва да се отбележи, че "сините" имат над 5500 членски карти, които влизат в тази бройка, пише "Мач Телеграф".
До момента входните талони за "сините" се продаваха на касите на стадион "Георги Аспарухов", а от утре (6 юни) ще са в продажба в официалния магазин в Сектор "А" на "Герена".
filo-123
на 06.06.2023 в 16:08:11 #9Ватерло добиче просто. Никога не съм казвал подобни на изложените от теб твърдения по мой адрес, което доказва за пореден път, че си тъпа нагло и много просто говедо. Да го
Тунчо
на 06.06.2023 в 15:08:56 #8alex-nikolov-Xoqg7q8Y на 06.06.2023 в 17:03:11#9 Туджак, такава дума Припок няма в българският език, бъди малко грамотен и тогава коментира ================== Опасявам се че вече има.Думата се появи в българския език за да охарактеризира една пропаднала група от евроджендъри и най обикновенните *** припознали оранжавия антибългарски проект на Сорос,загнезден на Армията от малкия мук.Необходима е въпросната думата за да се прави паралел между истинските фенове на автентичния ЦДНА/ЦСКА и ****вите на гнома
alexnikolov
на 06.06.2023 в 14:03:11 #7Туджак, такава дума Припок няма в българският език, бъди малко грамотен и тогава коментирай
filo-123
на 06.06.2023 в 13:19:43 #6Ватерло, говежди отпадъко, нима написаното от мен не е истина ! И обора имаше шансове да се бори за титлата, но приключиха някъде през септември, КЗЛ.
plamen-karabelyov
на 06.06.2023 в 10:06:35 #5МАЧКАЙ, Лавина ! САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ !
goldberg04
на 06.06.2023 в 07:53:21 #4С Литекс никога не е било най-важният ни мач. Просто трябва да ви бием за да знаете че не ставате и за чеп за зеле.
filo-123
на 06.06.2023 в 07:26:23 #3Нормално, за баражаджийте е имало само един важен мач през цялата им история и това е именно този мач, КЗЛ.
goldberg04
на 06.06.2023 в 07:00:20 #2Само че при 40 лв билет ще дойдат най много 40 припока. Затова и го пускаме по-еФтино.
goldberg04
на 06.06.2023 в 06:59:19 #1Дано припоците да са поне 10 000 че така в клубната каса на Левски постъпват повече приходи. И билета трябва да е минимум 40 лева.