От Националния клуб на привържениците на Левски обявиха, че не забраняват на нито един фен на тима да присъства на мача с Ботев (Пловдив), но помолиха "сините" запалянковци от всички организирани фен-фракции да ги подкрепят в намерението им да бойкотират мача на ст. "Христо Ботев" в неделя.
"Никой не иска да забранява на никого нищо. Искаме цялата "синя" общност да застане зад гърба на Националния фенклуб. Това е решение, което е взето от Националния клуб на привържениците и е съгласувано с всички фен фракции.
Решението е окончателно, не може да продължаваме така. Четири години търпим само срамове с тези футболисти. Ние не ги искаме в Левски. Искаме нещата в школата да се променят и да има повече момчета от нея, които да играят в първия отбор. Виждате какво става с Антонио Вутов. Вече говорихме с него, дано не го изпуснем", обявиха феновете.
"Това е наложителна мярка. Клубът в момента е тотален провал във всяко едно отношение - от спортно-техническата част до управлението на клуба. Трябва да се разбере, че това не е някакъв майтап.
Това е първата от поредица стъпки, които ще предприеме НКП на Левски. Молим за разбиране от всички фенове, знаем, че за привържениците на Левски от региона това е мач, който чакат цяла година", обявиха още представителите на феновете на специална пресконференция.
На нея присъстваха председателят на НКП Владимир Владимиров, говорителят Димитър Байлов, Христо Василев и Антон Калчев. /БГНЕС
Leci 11
на 19.07.2013 в 13:24:13 #16Розалгиня е чистачка в ..кой хотел беше?
Сезгин води ли го там вече?

JedyMaster
на 19.07.2013 в 13:23:14 #15нищо че е хотела на Масларова === Ааа, не, избери друго място

Leci 11
на 19.07.2013 в 13:18:11 #14Розалгиня, нали щеше да ходиш на Минералните Бани, ма, да не изпусна рейса?
redvarna
на 19.07.2013 в 13:18:09 #1316. Розова Dолина | 19.07.2013 16:11 Точно па Азис е голям фен на чорбата. Даже има снимкови доказателства. Даа си го видял със синя тениска!? ============ Забрави ли в Биг брадър как скандираше "само лефски" на мача срещу червената машина?

bokо tikvata
на 19.07.2013 в 13:17:08 #12Ей росоваДолина много тъп си беее куче краставо що си толкова тъп бе
JedyMaster
на 19.07.2013 в 13:15:30 #11Хм, тази наша нова селекция дали ще получи заплатите си навреме или пак ще настане една мъка. Баси, хич не му вярвам на Лупи!
bokо tikvata
на 19.07.2013 в 13:10:22 #10Много си тъп бе соло,моне много ти си уникално тъп ку,че краставо
redvarna
на 19.07.2013 в 13:09:37 #9В ЦСКА пари ,мацки,кеф
,а при говедата Гугутката и Азис

JedyMaster
на 19.07.2013 в 13:08:18 #8Каква е опцията на родителите на Вутов според вас: - да остане в Левски и да бъде пускан от време на време или - Да трупа опит и пари в Италия, където възможностите са огромни за развитие. Аз като родител, бих избрал европейската перспектива, пред Евразийски идиотиозъм
bokо tikvata
на 19.07.2013 в 13:04:09 #7Солоном ти, си куче краставо уникален, тъп си?
Дедо Слюнка
на 19.07.2013 в 13:03:58 #6Уефски, Уефски

Мagnum
на 19.07.2013 в 13:03:13 #5Е кво ся , няма да има телета за обстрел ли
А колко усилия положих да подбера камъни точен размер за телета-комунисти 
bokо tikvata
на 19.07.2013 в 13:02:40 #4Тук ме побъркаха от, подигравки?Ще се изселвам ина,че не издържам"
Станчев
на 19.07.2013 в 12:56:18 #3Тея сега ли се сетиха да бойкотират
Явно Борат е спрял кранчето

JedyMaster
на 19.07.2013 в 12:49:06 #2Баси, от една седмица все за Антонио Вутов говорят, все едно е Меси да го ева.
Leci 11
на 19.07.2013 в 12:47:47 #14 години срам помнят само слабоумните говеда (какво да правиш - помнят като кокошки), а годините срам са си почти 100..
