Бъдещият съперник на Левски в Лига Европа – Марибор допусна поражение от полския Ягиелония в контролна среща. Селекцията на Дарко Миланич отстъпи с 2:3.

„Виолетовите” получиха  два гола през първото полувреме, вкарани за Ягиелония от Мачей Горски в 21-та минута и Пжемислав Мистковски в 28-та. Фьодор Черних покачи на 3:0 в полза на гостите в 57-та минута, но Пьотър Томашик си вкара автогол след малко повече от час игра, а Грегор Байде оформи крайния резултат в добавеното време.

Титулярите на Марибор:Аляз Котман (вратар); Роберт Пушавер, Денис Шме, Марко Шулер, Митя Вилер (защитници), Блаж Върховец, Алеш Мертели, Дино Хотич, Даре Вършич, Синтайеху Салалих (халфове) и Миливое Новакович (нападател).