Вторият отбор на Левски победи с класическото 3:0 Оборище (Панагюрище) на стадион "Георги Аспарухов" в мач от 2-ия кръг на Югозападна Трета лига. Това бе първа победа за възпитаниците на Елин Топузаков в първенството.

Юношите на Левски с равенство и загуба срещу връстниците си от Лудогорец

"Сините" до 15 години направиха 1:1

Преслав Бачев откри за "сините" в 39-та минута. Пет минути след началото на втората част Бачев асистира на Калоян Стрински за второта попадение за "Левски". В 77-та минута Стрински намери Бачев в наказателното поле и централният нападател оформи крайното 3:0.

В 3-ия кръг Левски 2 гостува на ФК Кюстендил. Двубоят е в събота, 20 август от 18:00 часа.

Съставът на "Левски II": 12. Йоан Загоров (к), 2. Георги Коричков, 6. Денис Динев, 4. Слави Чакъров (72 - 16. Димитър Андонов), 5. Атанас Килов (80 - 15. Александър Божилов), 8. Антоан Стоянов, 10. Асен Митков, 3. Калоян Стрински, 7. Антон Иванов (72 - 13. Кристиан Красимиров), 9. Преслав Бачев (80 - 18. Васил Василев), 11. Борислав Рупанов (55 - 19. Калоян Петков).