Дублиращият отбор на Левски загуби тежко от Марек в контролна среща.

На изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов" "сините" отстъпиха с 0:5.

В 22-ата минута удар от фал на Антон Иванов срещна лявата греда.

Септември (Симитли) взе крило от Черноморец (Бургас)

С тима вече тренира Стилиян Спасов

Марек поведе в 43-ата минута. Даниел Гогов стреля от фал, топката рикошира в стената, удари се в градата и спря в мрежата за 0:1.

60 секунди по-късно дупничани удвоиха аванса си. Ники Ганчев нахлу в наказателното поле отляво, залъга защитник на "сините" и с прецизен шут направи 0:2.

В 50-ата минута Марек оформи класиката в резултата. Даниел Гогов вкара красив гол, след като с изстрел от границата на наказателното поле намери горния ляв ъгъл на вратата за 0:3.

В 54-ата минута гостите увеличиха още преднината си. Стивън Ангелов бе намерен на далечната греда и на празна врата не сгреши за 0:4.

В 64-ата минута авансът на дупничани придоби застрашителни размери. Панчаревски елиминира няколко футболисти на Левски II, нахлу в наказателното поле и порази целта за 0:5.

180-късно Кристиан Красимиров успя да прати топката в мрежата на гостуващия тим, но попадението му бе отменено заради засада.

В самия край на мача и гол на Марек бе отменен заради засада.