Новият старши треньор на Левски - Делио Роси записа официален дебют начело на "сините", който ознаменува с победа с 2:0 над Дунав (Русе) в мач от петия кръг на Първа лига.

Левски победи Дунав с 2:0

Делио Роси дебютира начело на Левски с победа (ВИДЕО)

Яблонски и Буш донесоха успеха на "сините"

"Доволен съм от момчетата. Благодаря им, че изпълниха моите указания и победихме. Само от пет дни съм треньор и смятам, че добре се представиха и направиха това, което искам от тях. През първото полувреме не атакувахме добре. През втората част бяхме по-компактни и затова успяхме. Съперникът не ме изненада, но мен повече ме интересуваше нашата игра и дали футболистите ще възприемат това, което тренирахме през седмицата. Занапред ще работим над играта с топка и над защитата. Младите трябва да играят, когато отборът е сработен, за да не прегорят. Не знам докъде ще стигне Левски. Това е само един мач, ще продължим да работим", коментира Роси.