Чужда компания е проявила сериозен интерес да инвестира в Левски, твърди "Меридиан Мач". Става въпрос за една от най-големите букмейкърски къщи на Острова.
Логото ѝ стои на екипите на един от отборите във Висшата лига, а освен това подпомага доста от най-известните конни, ръгби и дартс състезания в Обединеното кралство. Освен това е спонсор и на футболни тимове от Белгия и Германия.
Компанията искала да стъпи по-сериозно на пазара у нас и гледа на Левски като сериозна възможност за реклама.
Иначе на "Герена" получиха сериозно предложение за нов генерален спонсор. То дойде от "Ефбет", но бе свързано с условието в Левски да настъпи промяна на собствеността.
HondaPreludeTurbo
на 22.02.2020 в 06:14:12 #10...Betway Group е глобална компания за онлайн хазарт с редица марки, включително Betway Sportsbook, Betway Casino, Betway Vegas, Betway Bingo и Betway Poker
MM61
на 21.02.2020 в 19:16:52 #9Заваляха кандидат спонсори...мамоооо..Тия журналя и емир от ОАЕ скоро ще докарат...
Bolsena
на 21.02.2020 в 19:01:36 #8Явно ще национализират лотарията и на Острова
spas-spasov
на 21.02.2020 в 14:30:16 #7Специално за waterloo https://youtu.be/pJxEk5xbtA0
blue violence
на 21.02.2020 в 13:01:22 #6Абе Емблема,ти тъп ли си или на тъп се правиш?!? Ако вярваш та "информационния поток" трябва да си адски задръстен!Всеки ден нещо ново за Божков,и на другия ден не било сигурно!
ChernotoVlechugo
на 21.02.2020 в 11:14:02 #5И Еврофутбола е аут
както и Евробет.
Но какво ти интересува Черепа, Китин да е жив, само да не се самообеси в ареста
gycho-popov
на 21.02.2020 в 09:40:05 #4Eкзема, яж xyй!
neco
на 21.02.2020 в 09:20:05 #3До емблемата... А бре нали сте от един дол дренки... Първи бяхте вие... Сега са лески... Всичко си идва на мястото. Оранжеви боклуци и говежди ***.
ChernotoVlechugo
на 21.02.2020 в 08:15:59 #2E айде, че след 1 месец ще има да плащате заплата и половина
то вярно до края на май няма много време но заплатите вървят и лятото. Само да намерят начин да прехвърлят акциите и сте готови
ChernotoVlechugo
на 21.02.2020 в 07:47:42 #1