Юношите на Берое до 17 г. се наложиха с 2:0 при домакинството си на Левски в мач от Елитната група до 17 г. Момчетата на Сидер Димитров бяха по-настоятелни и спечелиха заслужено.

Първата част бе равностойна, но все пак гостите имаха повече удари към вратата на Берое. Чистите голови ситуации обаче бяха рядкост. След почивката домакините показаха по-добра игра и създадоха няколко положения за отбелязване на гол. В 61-та минута Божидар Димитров намери Денислав Станчев на левия фланг. Той центрира остро в пеналта на гостите, където Калоян Петров засече топката с крак и я прати в мрежата на "сините" за 1:0.

Двубоят бе решен в 75-та минута на мача, когато Владислав Димитров стреля от дъгата на наказателното поле и удвои аванса на своя тим - 2:0 за Берое.