90+2′

90+1′

Удар с глава на Тиам след центриране от корнер мина покрай вратата.

89′

Берое бе близо до трети гол. Камбуров се измъкна от Горанов и потъри подаване към Александър Василев, но Полачек успя да избие с крак.

84′

Жълт картон за Василев.

83′

Кабов влиза на мястото на Кабрал.

81′

Жълт картон за Бригидо.

79′

ГОООООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Домакините реагираха мигновено. Бригидо центрира в наказателното поле, Василев застана между Яблоснки и Рейш и с корема си успя да вкара за 2:1.

77′

ГОООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!!! Габриел Обертан вкара страхотен гол. Френският ас пое топката отляво, освободи се и с мощен удар вкара за 1:1. При попадението Перниш можеше да се намеси далеч по-убедително.

74′

Василев влиза на мястото на Минчев.

71′

Левски бе близо до изравнителен гол. Цветкович центрира отдясно в наказателното поле, където Серджиу Буш се измъкна от противников защитник и нанесе удар с глава, който мина над напречната греда.

67′

Бригидо влиза на мястото на Алфредо.

66′

Нашименто заменя Мариани.

65′

Жълт картон за Нуно Рейш.

64′

Неточен удар от далечна дистанция на Мариани.

60′

Костов получи топката пред наказателното поле, обърна се и нанесе плътен шут, който Перниш улови.

49′

Буш получи топката пред наказателното поле, обработи топката, но стреля неточно.

48′

Буш намери Кабрал отляво, холандецът опита удар извън наказателното поле, който не затрудни особено много Перниш.

46′

Буш влиза на мястото на Паулиньо.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

41′

Мариани напредна с топката и стреля опасно в десния ъгъл, но Перниш изби.

39′

ГООООООЛ НА БЕРОЕ!!!! Камбуров отне топката от Мариани, направи двойно с Цонев и се озова сам срещу Мартин Полачек. Опитният нападател финтира вратаря и на празна врата откри резултата.

38′

Жълт картон за Яблонски.

31′

Спасяване на Полачек!!! Алфредо намери оставения непокрит в наказателното поле Мартин Камбуров. Нападателят пое топката и нанесе удар, който бе отразен от словашкия вратар на "сините".

29′

Пропуск на Паулиньо!! Перниш не се намеси добре при центриране на Мариани от пряк свободен удар. Топката стигна до Паулиньо, който шутира от движение, но не намери опразнената врата, а прати кълбото високо в аут.

26′

Кабрал отното опита да се разпише с шут от далечна дистанция, но топката рикошира в Леони и излезе в корнер.

17′

Кабрал опита шут от далечна дистанция, който мина покрай вратата.

16′

Неточен удар с глава на Нуно Рейш след центриране от пряк свободен удар на Мариани.

13′

Удар на Кабрал от пряк свободен удар рикошира в стената и излезе в корнер.

6′

Александър Цветков опита силен удар от около 30 метра, който бе блокиран от Яблонски.

5′

Габриел Обертан пое топката пред наказателното поле и стреля силно, но Перниш изби.

4′

Леони нанесе слаб шут от далечна дистанция, при който Хаджиев опита удар с глава, който бе неточен.

1′

26. Хаджиев 29. Костов
73. Минчев 32. Обертан
70. Фирцулеску 93. Кабов

Берое приема Левски днес, от 17:30 часа, в последна и за двата отбора среща за годината в Първа лига.

"Сините" излизат в мач, който трябва задължително да бъде спечелен, ако отборът на Славиша Стоянович не иска разликата с водача в класирането Лудогорец да се увеличи. В момента Левски изостава със 7 точки от "орлите" и с една от втория ЦСКА.

Берое пък е на пета позиция и също се нуждае от победата, след като загуби два от последните си три мача.

И Борислав Цонев попада в трансферните планове на Левски

За разлика от Бандаловски, Цонев няма никакви проблеми с феновете

Двата тима определено не се намират в добра форма и разпиляха доста точки. "Сините" загубиха от Черно море и Ботев (Враца), а срещу Септември (София) стигнаха само до равенство. Берое пък регистрира поражения от Лудогорец, Ботев (Пловдив) и Черно море.

Наставникът на беройци Александър Томаш ще бъде лишен от услугите на контузените Вандерсон, Ерол Алкан и Георги Аангелов, а Меска е наказан.

Левски приключи с Антони Белмонт и Ривалдиньо

Левски приключи с Белмонт и Ривалдиньо

Французинът отказа да се поздрави със Стоянович

Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович има идея да даде почивка на Станислав Костов, който е с лека травма от мача с Етър (2:1).

През есента Левски се наложи над заралии с 1:0 на "Герена". При последната си визита в Стара Загора столичният гранд разгроми домакините с 4:0.