"Има футболна мафия в България", заяви президентът на Левски Тодор Батков в предаването "Тази сутрин" по btv.
"Има манипулирани мачове и такива, които се предрешават от залози", заяви още босът на "сините".
Той призова на публичен диспут шефа на "армейците" Александър Томов и за пореден път го подкани да каже истината за ЦСКА".
"Той орева цяла България, този въпрос трябва да се реши веднъж завинаги", каза Батков и допълни: "Кой е собственик на ЦСКА, каква тежест от издръжката е поета от "Кремиковци ?".
Босът на Левски заяви, че е нужно да се състави публичен регистър, който да упоменава собственика, източниците на финансиране, както и разходите на един отбор, за да са прозрачни делата на отбора.
На въпрос "Намесени ли са хора от държавното ръководство в източването на Кремиковци ?", каквато е тезата на Батков, той заяви, че не вярва, но се застрахова, че всичко е възможно.
Red
на 04.11.2008 в 19:05:41 #597Батков: В България има футболна мафия ------------------------------------------------------- Ами прав е човека. Аз, откакто някои се опитаха да закопаят ЦСКА го твърдя същото. Предполагам, че и г-н Батков ще е за нов конгрес на "Б"ФС, на който да се изчиси цялата говежда мафия от футбола в България. Така я разбирам аз тази статия. Бравос г-н Батков! Зад Вас сме, всички червени!

карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 19:03:07 #596СИНИОЧИ. То има и други чорбета, които пишат по теми, които не разбират
Vanko
на 04.11.2008 в 19:02:50 #595карнобатска гроздова Регистриран на: 08.04.2008, 20:55 Пуснато на: 04.11.2008, 20:59 ВАНКО. Най-добре по една каса спрайт и една каса кола карни,аз да не съм дете бре
по добре по каса Фанта

Blue Eyes
на 04.11.2008 в 19:00:20 #594УмеренЦСКА: ..направо ми се разби всичко, което зная за данъчната система в България!... ...Лично аз и много други кротко си плащаме (доплащаме) данъците и осигуровките пролетес.... ...Затова през януари месец по данъчните е фрашкано с баби- реститутки, които висят още от нощес да си подадат декларациите! Само не разбирам от какъв зор Патков е хукнал да си плаща някакви данъци от неизминалата вече година!......... ----------------------------------
Умерен и други лаишки изказвания съм чел, ама това бие май всички!!! Тук не става въпрос за данък сгради или такса смет!
Всяка фирма по закон е длъжна да превежда данъците и осигуровките си всеки месец, инак търпи санкции по смисъла на закона, лихви глоби и т.н.
Ква "пролетес", кви пет лева?!?!?!?!?!?!?!
Не е срамно да не ги знаеш тия неща...ама да се изказваш.........или питай или си затрай!!!!
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:59:41 #593ВАНКО. Най-добре по една каса спрайт и една каса кола

Vanko
на 04.11.2008 в 18:58:54 #592XML Регистриран на: 08.08.2006, 12:29 Пуснато на: 04.11.2008, 20:56 Барса - Базел е разковничето... Как да не сложиш 10тачка на Х2... Несериозно ми се струва това.Но мисля че победата на Барса няма да е така убедителна,както бе в първия ма4
Vanko
на 04.11.2008 в 18:57:14 #591аидееееее,пак напиване си организират феновете на отбора без победа в последните си 13 европеиски мача
от мъка ли,от що ли

XML
на 04.11.2008 в 18:56:25 #590Барса - Базел е разковничето... Как да не сложиш 10тачка на Х2...
Станчев
на 04.11.2008 в 18:54:41 #589ЧУБАКА. Ще го измислим точно кога да е, лесна работа. Терен трябва да намерим
Vanko
на 04.11.2008 в 18:54:20 #588XML Регистриран на: 08.08.2006, 12:29 Пуснато на: 04.11.2008, 20:50 Vanko, пиши го 2 пък - ако стане... Все ми се струва, че дойчовците са по-мотивираните Играх го над 2,5 гола. Както и Рома-Челси,Клуж Напока-Бордо и Ливърпул-Атлетико М тези трите под 2,5.Но на сингъли

Станчев
на 04.11.2008 в 18:52:54 #587карни на бас по кило портокали ====================
Това кило портокалов сок много върви с любимото му питие, не мож спечели баса

Vanko
на 04.11.2008 в 18:52:25 #586карни що бре,кво лошо има в кило портокали
тогава по 10 шоколада милка

dean_box
на 04.11.2008 в 18:50:51 #585Абе говеда кога ви е мача с Черноморец
карнобатска гроздова
на 04.11.2008 в 18:50:50 #584ВАНКО. аз да не съм хлапе бре
XML
на 04.11.2008 в 18:50:27 #583Vanko, пиши го 2 пък - ако стане... Все ми се струва, че дойчовците са по-мотивираните
Vanko
на 04.11.2008 в 18:49:58 #582карни на бас по кило портокали,че този мач вердер-панатинаикос не е единица

Oho Boho
на 04.11.2008 в 18:49:23 #581Аре, отивам да манджоря и после, ШЛ.
XML
на 04.11.2008 в 18:49:15 #580Базел с колко ще отнесе Барса?
Oho Boho
на 04.11.2008 в 18:47:56 #579Чичо, за Коледата подаръците съм ги оставил на форумеца Лацио.

4i4О
на 04.11.2008 в 18:47:06 #578Ванко на прав път си.... ето ти нещо друго...ХАРТЛИПУЛ - АТЛЕТИКО МАДРИД - X2
