Халфът на Левски - Асен Митков, бе заменен в края на домакинството на Черно море. Младежкият национал се завърна на терена след продължително лечение на контузия, а в 77-ата минута усети проблеми и от медицинския щаб веднага предпочетоха да го извадят от игра.

Ситуацията с полузащитника обаче не е тревожна и той ще бъде на линия за гостуването на Локомотив (Пловдив). Мачът на "Лаута" е в събота от 20:15 часа.

Преди него двата отбора имат еднакъв актив, но "сините" са четвърти заради по-добри показатели в преките мачове от редовния дял. Ако Лудогорец спечели Купата на България, четвъртата позиция ще праща на бараж за Лигата на конференциите, пише "Тема Спорт".

"Сините" започват от днес подготовка за сблъсъка с "черно-белите".

През този сезон Асен има 21 мача за Левски, в които отбеляза две попадения и даде също толкова голови пасове.