Афонсо Фигейредо коментира загубата на столичния Левски с 1:2 от Берое. Ето какво каза футболистът на "сините":

"Не беше добър мач за нас. Трудно е да реагираш, когато получиш гол във втората минута. Създадохме положение в края на полувремето, пропуснахме и дузпа. Но така е във футбола.

Днес всичко бе лошо за нас. Заслужавахме поне равенство, защото се борихме. Разбира се, това не е добър резултат за нас, и трябва да работим много. Не мога да кажа, че отборът игра чак толкова зле.

Знам, че теренът е еднакъв за всички, но просто условията бяха ужасни. Получихме два гола в началото на първото и второто полувреме, просто сега трябва много работа.

Има време да мислим за ЦСКА. Всеки мач е важен, няма значение с кой играем, Левски трябва да побеждава".

Резил за Левски на "Герена"! Берое остави капо формацията на Делио Роси! (ВИДЕО)

Старозагорци стигнаха до победа с 2:1 в София