Привържениците на Левски ще трябва да платят по 30 лева, за да гледат на живо двубоя с ФК ЦСКА 1948 в предстоящия мач от 21 кръг на Първа лига. Срещата ще се играе в "Бистрица", въпреки желанието на "сините" това да се случи на националния стадион "Васил Левски".
Понастоящем тревното покритие на клубното съоръжение на "Витоша" не е в добро състояние и дори се планира смяна на терена през пролетта, но двубоят остава в полите на Витоша.
В събота феновете на Левски ще бъдат настанявани в Сектор "А", но при голям интерес ще има и такива на другите трибуни. От ръководството на столичния гранд пуснаха виртуални билети за двубоя, които да подкрепят финансово клуба. Те са на цена от 10 лева.
chubtireaka
на 23.02.2022 в 18:03:25 #37user avatar 7220 Следвай iliev72 С единия съм много близък, не просто го познавам. И много неща ни свързват през последните 20 години. Нека не навлизаме в тази тема
chubtireaka
на 23.02.2022 в 18:01:13 #36user avatar 28657 Следвай ChernotoVlechugo на 23.02.2022 в 19:52:28 #46 Според кои правила е станала врътката?!? ---------------- Добре, обясни ми, аз не твърдя, че разбирам всички юридически врътки. Кажи ми накратко защо станахте ЦСКА-София и как. Като на човек, който не разбира нищо. Може пък да ме убедиш
Мик Джагър
на 23.02.2022 в 18:00:37 #35Е какви играчи да има отбора на кучето, като леля ти Татяна, която по едно време беше председател на фенклуба ви в Парламента е помогнала да бъде преебан човека. Съдът обаче категорично се е произнесъл, че след тия машинации на византиеца, няма никаквя връзка между неговото творение и старата Леца
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:57:24 #34Сега едни други по големи селяндури търкащи ушите на предишните селяндури и фенове на отборът от Подуяне ни управляваха 15 години и нас ни докараха до фалит. Аз съм горд, че не съм фен на отборът на селяндурите търкали ушите на предишните селяндури
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:55:06 #33Нова, че сте мъртвородени наш проблем ли е?
chubtireaka
на 23.02.2022 в 17:54:37 #32user avatar 28657 ChernotoVlechugo Мен не ме е срам, че стадионът ни е в този квартал. Така са решили едни селяндури, грабили мандрите и избили цвета на нацията, така са направили. Имали са си спортна витрина на соца, за радост не сме били ние
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:52:28 #31Според кои правила е станала врътката?!? Защото ФИФА забранява, един отбор да напуска дадена област, да си сменя името и цветовете. Тогава се счита за нов отбор. Ама учете ги тези правила и закони, стига сте слушали гугутката
chubtireaka
на 23.02.2022 в 17:49:52 #30Мик Джагър Да те питам за Кучето - изброй ми Левски на Кучето кои футболисти е имал, на Герена ли е играл този отбор, дай някакви резултати? Левски на Лафчис с какви футболисти е играл - от Елин Пелин, Кюстендил или някой друг град?
chubtireaka
на 23.02.2022 в 17:44:46 #29user avatar 56492 Следвай Мик Джагър на 23.02.2022 в 19:29:55 #36 Чуби, понеже въпреки простъпите ти създаваш впечатление на по-интелигемтен и умерен, почти на нивото на Руулз по мое мнение, може ли да обясниш алед като и двте са ментета, защо КАС осъжда едното да плати. -------------------------- Защото използвате същото име, същия стадион, същата емблема. Защото ви смятат за спортен наследник. На мен ми е интересно защо плащате, след като баба Дора мина със списъка? Оказва се, че цялата сага с Тирето е била донякъде излишна. Да, спестихте няколко милиона, но срамът си остава. Аз нямам драма както искате да се възприемате. Това, което знам със сигурност е, че на дербито отсреща са феновете на ЦСКА. Другото, което знам със сигурност е, че два отбора направиха врътка, за да стане творението ЦСКА-София. И те не са софийски
Това, което не знам със сигурност е дали сменихте името на Wi-Fi - може да ме осветлиш
Мик Джагър
на 23.02.2022 в 17:43:07 #28Чубак, а след мача на 06.03 как мислиш, дали ще мръдне тая официална статистика https://a-pfg.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0/
Мик Джагър
на 23.02.2022 в 17:40:54 #27Чубак, не се прави на утрепан, а отговори на въпроса ми. Иначе всички образовани хора знаем, че сегашната Леца е ДС прпект и истинската Леца е на кучето, което бе преебано от тогавашния прокурор Татяна Дончева и агемта на ДС дългия, като съм еиждал съдебен акт, в който се твърди, че сегашната Леца няма никаква връзка с предишната
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:39:03 #26За мен Подуяне винаги е като излезнеш от София в посока Варна отляво
chubtireaka
на 23.02.2022 в 17:37:27 #25user avatar 3824 Следвай hellios Значи ти си от Спартак Подуене? Още ли Подуене е на края на града или тогава е бил в центъра, на жълтите павета
chubtireaka
на 23.02.2022 в 17:35:32 #24user avatar 95833 Следвай cvetomirmagnitski на 23.02.2022 в 19:21:52 #32 И колко по 10 000 на мач събирате Лайнаров? ----------------------- Целта е да вдигнем посещаемостта на 6-7000 средно, което мисля, ще постигнем. Изключвам мача на 6 март, който изкуствено вдига средната посещаемост и на двата отбора. Иначе събрахме 10 000 на мач, когато бяхме на 11-о място. Вие в подножието на върха кой ви е най-посетения за първенство досега (пак изключвам срещу нас)?
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:34:18 #23Еее на това няма отговор
ChernotoVlechugo
на 23.02.2022 в 17:33:54 #22Какво общо има това, той си е оригиналният, вие припознахте ментето на Лавчис. Дори и Златин Тъпсиев не крие този факт
Мик Джагър
на 23.02.2022 в 17:29:55 #21Чуби, понеже въпреки простъпите ти създаваш впечатление на по-интелигемтен и умерен, почти на нивото на Руулз по мое мнение, може ли да обясниш алед като и двте са ментета, защо КАС осъжда едното да плати
hellios
на 23.02.2022 в 17:29:44 #20Чуби, мога да ти кажа много на Динамо Пощенец, което си пропознал като лефски
cvetomirmagnitski
на 23.02.2022 в 17:21:52 #19И колко по 10 000 на мач събирате Лайнаров?
Един мач...
viktor-lazarov
на 23.02.2022 в 17:18:34 #18Анадоли, безгласната буква събира по 10 000 от воле. Гласната буква с тире на мача със Славия до 1:2 не ѝ чухме гласчето...