ЦСКА е домакин на Марек (Дупница) от 18 часа, Левски приема Черно Море в 19:30 часа, а от 19 часа е дербито между Литекс и Славия в Ловеч. Проследете двубоите на живо по Топспорт.бг

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЦСКА 1:1 Марек

1 минута - Начало на двубоя на "Българска армия".

3 минута - Емил Гъргоров стреля от границата на наказателното поле и пропуска първата добра възможност да открие резултата.

8 минута - Хидиуед опита да обстрелва Чавдаров, вратарят на Марек успя да улови кълбото.

15 минута - Шок за ЦСКА. Бившият играч на "армейците" Добри Митов се възползва от разбъркване пред вратата на Ковачевич и отблизо с глава открива резултата - 0:1.

35 минута - Повече от 20 минути след гола за дупничани,  шампионите не могат да достигнат до чисто голово положение пред Николай Чавдаров.

36 минута - Кирил Котев се контузи и Пламен Марков извършва принудителна смяна. Треньорът на "червените" вкарва на терена Христо Янев, който да подобри играта на домакините. Котев пък е изведен от стадиона с линейка.

45 минута - Край на полувремето. След 45 минути игра Марек води на ЦСКА с 1:0 след гола на Митов в 15-та минута на срещата.

46 минута - Начало и на втората част на двубоя в Борисовата градина.

55 минута - Груба грешка на младока Иван Иванов, след която Якирович успява да изчисти топката от голлинията на ЦСКА.

62 минута - Двама привърженици на домакините са арестувани от полицията след сблъсък в агитката на ЦСКА.

89 минута - Жозе Фуртадо успява да изравни в самия край на мача. Четири минути ще е продължението на двубоя.

94 минута - Край на срещата. Марек си тръгва с точка от гостуването на "Българска армия".

Левски 3:1 Черно Море

1 минута - Начало на срещата на стадион "Георги Аспарухов".  Изненадата в състава на домакините е отсъствието на Георги Иванов сред титулярите.

6 минута - Седрик Бардон бележи първия гол в срещата с удар от точката за изпълнение на дузпа.

12 минута - Левски бележи нов гол чрез Даниел Боримиров, който увеличава аванса на домакините.

27 минута - Слави Жеков изненада Петков с изстрел от границата на наказателното поле и намалява - 1:2.

28 минута - Дузпа за Левски. Удар с глава на Боримиров е спрян с ръка от защитник на варненци.

29 минута - Уникална изява на Краси Колев, който спаси удара на Йовов, а след това и двата опита на "сините" да отбележат.

45 минута - Край на първото полувреме. Левски води на Черно Море с 2:1.

46 минута - Начало на второто полувреме. Няма промяна в двата състава.

54 минута- Играч с доста любопитно име се появява като смяна в състава на гостите. На терена влиза Индзаги...

56 минута - Георги Иванов влиза като смяна в състава на "сините".

75 минута - Неспасяем удар на Станислав Ангелов с левия крак от границата на пеналта дава аванс от два гола за Левски.

90 минута - Край на срещата. Левски се връща начело в класирането на първенството.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Литекс  2:1 Славия

1 минута - Начало на двубоя между Литекс и Славия. Проливен дъжд над градския стадион в Ловеч.

15 минута - Четвърт час игра  с тотално преимущество при владеенето на топката от страна на домакините. Все още обаче няма нито едно чисто голово положение пред някоя от двете врати.

22 минута - Миливое Новакович бележи поредния си гол в първенството и по този начин дава аванс на домакините.

34 минута - Славия изравнява резултата, макар и с гол на играч от противниковия отбор. Станислав Генчев огорчи собствения си вратар след изпъление на ъглов удар.

44 минута - Живко Желев връща предимството в резултата за Литекс.

45 минута - Край на първото полувреме.

60 минута - Час игра в Ловеч. Литекс и Славия играят при 1:1.

90 минута - Край на срещата. Литекс победи Славия с 2:1 и се върна на третото място в класирането.

Пирин 1922 0:0  Берое

88 минута - Дузпа за домакините, при която вратарят на Берое Даниел Беконов спаси удара на Станислав Манолев.

91 минута - Край на срещата. Пирин и Берое не успяха да си отбележат гол за 90-те минути, а домакините още повече утежниха положението си в таблицата.

---------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------

Беласица 0:1 Родопа

66 минута - Димитър Наков си отбелязва автогол и гостите повеждат в Петрич.

90 минута - Изненадата в Петрич е факт - Беласица допусна загуба срещу борещият се за оцеляване в "А" група тим на Родопа.

Ботев   3:1   Вихрен

58 минута - Саша Симонович е точен от дузпа за гостите и утежнява съвсем положението на Ботев в класирането на "А" група.

59 минута - Генов отсъжда единайсетметров удар и за домакините за игра с ръка на Алмейда.

60 минута - Костадин Видолов също е точен от бялата точка и изравнява резултата в Пловдив.

67 минута - Георги Какалов отбелязва ново попадение за Ботев и "канарчетата" обръщат резултата.

83 минута - Втори гол на сметката на Какалов, който с удар по диагонала решава всичко в мача.

91 минута - Край на мача в Пловдив. Ботев спечели с 3:1 срещу Вихрен.

------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------