В момента Левски разполага с един вратар, който има договор за следващия сезон - Пламен Андреев. Младокът е роден на 15 декември 2004 година. Юношата едва ли ще забрави датата 23 май 2021 година. Тогава той дебютира за "сините" в гостуването на Черно море. Пламен замени Ники Михайлов в 80-ата минута. В крайна сметка Левски стигна до победата с гол на Валери Божинов в края.

В подготовката до момента Андреев взе участие и в трите контроли до момента. Влезе като резерва на почивката при победата с 1:0 над Локомотив (Пловдив). Стартира като титуляр при равенството 1:1 срещу Ботев (Пловдив), след което бе заменен от Николай Кръстев. Последният допусна и изразнителното попадение, което дойде след негова грешка.

В Левски хвалят Билал Бари

Нападателят е сред най-добрите на "Герена"

Андреев игра цял мач при разгромния успех с 4:0 над Локомотив (София).

В спарингите той записа общо 180 минути - 3 часа без допуснат гол, пише "Тема спорт". Към тях можем да добавим и 10-те минути при официалния му дебют. Тоест в над 3 часа игрово време Андреев не е допуснал гол във вратата си.

Повече от впечатляващо начало за младия вратар.