Нападателят Леандро вкара два гола, а Сао Паоло направи поредна крачка към титлата след победа 3:0 над Ботафого в мач от 34-ия кръг на бразилското футболно първенство. Световният клубен първенец събра актив от 70 точки и вече има аванс от 7 точки пред втория Интернасионал четири мача преди края на сезона. Интернасионал пък завърши 0:0 срещу четвъртия Сантос в сряда.

Леандро откри резултата в последните секунди преди почивката, а в средата на втората част Соуза удвои, а отново Леандро реализира втория си гол в самия край за класическото 3:0.

Флуминензе остана в опасната зона, след като не успя да победи гостуващия Понте Прета. Мачът завърши 0:0, а с 37 точки Флу е 16-а позиция само на две точки над зоната на изпадащите.

С хеттрик на Жуниньо Маранао последният в класирането Санта Круз отнесе средняка Крузейро с 4:1. Това обаче не помага особено на тима, който има само 28 точки и е с 9 пасив от спасителното 16-о място четири кръга преди края.