Роналдо отбеляза единствения гол за победата на Коринтианс с 1:0 като гост на парагвайския Серо Портено в група 1 на турнира Копа Либертадорес. Феномена се разписа в 41-а минута и донесе успеха за Коринтианс, който е начело в групата със 7 точки.

На другия полюс бе представянето на друг бразилски тим - Фламенго, който загуби с 1:2 при гостуването на Универсидад де Чили и отстъпи лидерската позиция в група 8. Фламенго направи престоя си в Сантяго максимално кратък заради страха от ново земетресение в Чили, но след тази загуба популярният бразилски тим трябва да иска да си бе останал вкъщи и да не пътува за този мач. Чилийците поведоха с гол на Едуардо Варгас две минути преди почивката, а Родриго Алвим изравни за Фламенго в 51-а минута.

Само четири минути след това Фелипе Сеймур отбеляза победния гол, с който Универсидад се изкачи на първо място в група 8 с точка повече от Фламенго. Победата на Универсидад накара поне за кратко около 25 000 зрители на стадиона да забравят за ужасяващото земетресение, което разтърси Чили на 27 февруари.