С гол на Матиас Урбано колумбийският Кукута се наложи над Чивас с 1:0 в мексиканския град Гуадалахара, в двубой от група 6 на Копа Либертадорес. Урбано се възползва от добро центриране на Макнийли Торес и отбеляза победното попадение секунди преди края на първото полувреме. С тази победа Кукута излезе на чело в класирането в група 6 след изиграването на третите мачове.

Чивас загуби втора поредна среща и се намира на трето място с три точки. Аурелиано Торес вкара гол от дузпа за Сан Лоренсо две минути преди края на мача между Реал Потоси, с което аржентинците спечелиха срещата си от група 1 с 3:2.

С този гол аржентинците обърнаха развоя на мача, след като губеха с 0:2. Двата отбора играха на убийствените 4000 метра над морското равнище в Боливия. С победата Сан Лоренсо събра четири точки и се намира на трето място, докато Реал Потоси е с три загуби и нулеви шансове за продължаване напред в турнира.

Мачове от поредния кръг в предварителните групи на турнира за купа Либертадорес: