Още преди да е направил своя дебют за бразилския Коринтианс Роналдо получи първото си наказание - заради "липса на дисциплина". Бразилецът е наказан, тъй като закъснял с няколко часа с прибирането си в хотела на отбора след почивен ден.
От Коринтианс официално обявиха, че 32-годишният Роналдо е пристигнал с поне шест часа по-късно в клубния хотел в Сао Пауло. Нападателят, който се възстановява от операция на лявото коляно, пристигнал в хотела в ранните часове на петък, пренебрегвайки призива всички играчи да се приберат в четвъртък.
Все още не е съобщена точната сума на финансовата глоба. През януари медиите разпространиха снимка на Роналдо в дискотека в Рио де Жанейро. Тогава обаче той не беше наказан.
ChichoAngel
на 28.02.2009 в 18:18:01 #4'''"Можеше да стане легенда от ранга на Пеле, Марадона и Зидан" смешник луд!?!?! Гореизброените са просто средни по качество футболисти. Легенди са Франц Бекенбауер, Герд Мюлер, Оливър Кан, Себастиян Отл, Александер Баумйохан... '''' майко мила...този наистина е болен

weezy_baby
на 28.02.2009 в 15:34:50 #3дИбелия пак се е разпуснал.Жалко за такова голямо име като него че периодите му на контузий и липси на форма са повече от най-добрите му години. въпреки това дори някой който не е гледал мач през живота си е чувал за него
johncenaa
на 28.02.2009 в 14:07:20 #2За световното... дано
Tonaldo
на 28.02.2009 в 13:35:09 #1Страхотен футболист и много загубен човек. Можеше да стане легенда от ранга на Пеле, Марадона и Зидан, ако спазваше режим. През последните години контузиите му се дължат до голяма степен на наднорменото му тегло. Въпреки всичко Роналдо на няколко пъти през кариерата си е "възкръсвал", след като почти всички са го отписвали. Дано да си върне формата и, евентуално, да намери място в разширения състав на Бразилия за световното догодина.