Старши треньорът на ФК Крумовград, Велислав Вуцов, беше бесен след разгрома с 1:4 срещу отбора на Монтана. Ето какво каза наставникът на гостите в днешния мач:

"Ние се самоубихме. Получихме абсурдни голове, за втори пореден мач ги получаваме. Очаквах реакция, но ние реагирахме по ужасен начин. Грешките за головете са като на първокласници. Детински грешки. Ако има дузпа, то червеният картон е много измислен. Не беше умишлено посягане. Имахме организация в първите 15 минути на второто полувреме, но след това беше махленска история.

Притеснен съм от показаното, ще има много сериозни разговори на много теми, безобразие. Това, което виждам като игра, е много далеч от желаното. Имаме и много сериозен физически проблем, тъй като тимът не е подготвен добре. Получаваме постоянно контузии. Не искам да хвърлям другаде вината. Да видим колко точки ще имаме до Нова Година и на тази база ще правим планове. Ако това е нашето ниво, то сме много далеч от необходимото за елита", започна Вуцов.

"За Купата трябва да се представим силно в домакинството. Това, което видях в първите 3 мача, ме плаши, като се сетя, че идва мач с отбор от елита. Днес бяхме бавни и монотонни. Всички ми обясняват, че съм претоварил играчите и това може да е вярно, но футбол без тичане няма.

Нека да мине последният мач, за да направим анализите. Трябва да вземем задължителна победа. Оказахме се гостоприемни домакини напоследък. Дано покажем истинска реакция, за да има дух и реакция. Ще имаме сериозни разговори тази седмица. Бях мек до момента, за да си позволя по-солено поведение сега", завърши той.

Монтана победи Крумовград с 4:1