Старши треньорът на Калиакра Филип Филипов бе много недоволен след загубата на неговия тим от Берое с 0:2 в Стара Загора. Младият специалист бе откровен и призна, че заралии са надиграли тима му през втората част.

"Изиграхме равностойно първо полувреме, но допуснахме рано да ни поведат. През втората част Берое тотално доминираше. Не ни достигна самочувствие, освен това позволихме да ни отбележат два ранни гола през двете полувремена. Не си го обяснявам. Това са професионални футболисти, нямат оправдание.

Определено не съм доволен от отбора в този мач. Смяната на Николай Петров не беше принудителна, той не изпълняваше указанията. Рано получи жълт картон за разправия със съдията. Ще разговарям с него. Александър Младенов е отличен футболист, но не е в най-добрата си форма. Когато загубим, търся вината във всички, включително и в себе си", обяви Фичо.