Ювентус взе минимално предимство срещу Спортинг в 1/4финалите на Лига Европа, след като надви португалците с 1:0 на своя стадион.

Старата госпожа не доминираше кой знае колко в мача, но все пак стигна до попадението през второто полувреме чрез Федерико Гати и така тимът ще бъде малко по-спокоен за реванша другата седмица.

В края обаче влезлият от пейката вратар Матиа Перин се отчете с две невероятни спасявания, за да запази суха мрежа.

В другия мач Байер (Леверкузен) и Роял Юнион СЖ оставиха всичко за реванша, тъй ката срещата завърши 1:1. Виктор Бонифас откри за белгийците в 52-та минута, но Флориан Виртц изравни в 82-та минута.

Манчестър Юнайтед и Севиля завършиха 2:2 в първи мач от четвъртфиналите на Лига Европа

Севиля се добра до равенство с Манчестър Юнайтед след два късни автогола

В края 6-кратният победител в турнира стигна до равенството след автоголове на Тайрел Маласия и Хари Магуайър