Кирил Десподов бе в групата за мача с Ювентус, но не се появи в игра при загубата на Каляри с 0:2 у дома от лидера в италианската Серия "А".

Макар че за "бианконерите" отсъствата куп важни играчи, включително и звездата Кристиано Роналдо, те бяха безкомпромисни и в нито един момент не дадоха индикации, че могат да изпусната нещата от контрол.

В 22-ата минута гостите откриха чрез Лео Бонучи, който засече с глава центриране от статично положение и направи резултата 1:0!

Футболистите на Каляри опитаха да променят развоя на събитията, но не успяваха да стигнат до положение пред вратата на съперника.

През втората част все пак Каляри заигра с една идея по-добре, пренесе играта по-напред в половината на съперника, а Паволети и Жоао Педро с глава имаха възможности, но не се възползваха от тях.

Интригата приключи в 85-ата минута, когато новоизлюпеният национал Мойс Кийн засече остро подаване и от близка дистанция оформи крайния резултат 2:0!