Ругани влиза на мястото на голмайстора Бенатиа.

78′

Жълт картон за Пянич.

77′

Изключително груба грешка в защитата на Ювентус изведе Деулофеу сам срещу Буфон, но нападателят на Милан не успя да овладее топката!

75′

Хубав удар по диагонал отдясно извън наказателното поле е отразен от Буфон.

73′

Поредни две спасявания на Донарума, който отрази последователно силни удари на Кедира и Игуаин!

70′

Пашалич е заменен от Поли.

66′

Остро центриране на Бертолачи целеше да намери Куцка, но последният се размина на сантиметри с топката пред погледа на Буфон.

64′

Деулофеу нахлу опасно в полето на домакините, при една от редките атаки на "росонерите", но подаването му успоредно на вратата бе пресечено.

62′

Жълт картон за Романьоли, който протестира срещу отсъждане на съдията.

60′

Превъзходството на торинския гранд от началото на второто полувреме е категорично, а след опит за центриране на Пянич, топката се удря в горната греда на Донарума!

59′

Изключителен пропуск на Пияца, който на метри от Донарума по диагонал стреля встрани от вратата!

57′

Жълт картон за Лукас Окампос.

54′

Изненадваща смяна в състава на "росонерите" - Бака е заменен от Куцка.

52′

Топката е избита от голлинията след удар на Пияца!

50′

Първа възможност за Юве през второто полувреме, но удар от фаул на Пянич е спасен от Донарума.

46′

Лихщайнер влиза на мястото на Бардзали.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

ГОООООЛ ЗА МИЛАН! Карлос Бака изравнява, след като Деулофеу изведе колумбиеца зад защитата, за да може нападателят да пусне топката във вратата на Буфон - 1:1!

39′

Жълт картон за симулация на Деулофеу, който падна пред наказателното поле в търсене на фаул.

36′

Жълт картон за голмайстора Бенатиа.

34′

Още един шанс за домакините завършва с удар на Кедира от точката на дузпата, който минава близо до лявата греда на вратата на Донарума.

30′

ГООООЛ ЗА ЮВЕНТУС! Мехди Бенатиа извежда домакините напред, след като бе изведен на 4-5 метра фронтално срещу вратата, и с мощен удар разстреля Донарума - 1:0!

24′

И пак Донарума спасява! Вратарят се разтегна и отрази силен удар на Игуаин от дъгата на наказателното поле!

23′

Първи жълт картон в мача - получава го Марио Пашалич.

17′

Милан за момента успява да отблъсне натиска на домакините, като футболистите на Монтела изнесоха играта с няколко метра напред.

10′

Бонучи се размина с топката на два метра от вратата след разбъркване в наказателното поле. Ювентус категорично доминира след първите 10 минути на стадиона в Торино.

7′

Домакините с нова възможност за гол, но удар на Пияца минава встрани от вратата на Донарума. Преди това пък Дибала падна в наказателното поле, но реферът не посмя да отсъди дузпа.

3′

Страхотно спасяване на Донарума, който предотврати сигурен гол след удар от линията на наказателното поле!

1′

96. Калабриа

Какво по-интересно начало на 28-я кръг в Серия "А" от сблъсък между големите съперници Ювентус и Милан? Настанете се пред телевизорите, отворете бирата и затаете дъх, защото в 21,45 часа започва голямото дерби на италианския футбол.

В първия сблъсък през есента "росонерите" изненадаха съперника с успех с 1:0, прекъсвайки дълга серия без победа над "бианконерите", водени от Макс Алегри.

За Купата на Италия пък Ювентус се оказа победител, след директен мач в Торино, завършил с успех 2:1 за "старата госпожа".

Двата тима влизат в различни изходни позиции, а Ювентус е убедителен лидер с 67 точки на върха, на 8 пред втория в подреждането Рома. Милан е на другия полюс, а след силния старт в шампионата, последва спад във формата на играчите на Монтела.

Слабото представяне отрежда на тима до момента 7-о място в Серия "А", на 3 точки от четвъртия Лацио и цели 7 от зона Шампионска лига.

Тази вечер обаче това няма да е от значение, защото е време за дерби...Време е за големия сблъсък - Ювентус - Милан! Не го пропускайте...