Ювентус стартира надпреварата в Серия "А" с категорична победа 3:0 над Сампдория в Торино.

Две от попаденията за успеха вкараха новото попълнение Деян Кулушевски и Леонардо Бонучи, а голямата звезда Кристиано Роналдо също се разписа.

Срещата беше официален треньорски дебют на Андреа Пирло.

Риск печели, риск губи за Пирло в Юве

С Артур, Джеко и Кулушевски шампионите вдигнаха нивото

В следващия кръг Юве на Маестрото има далеч по-тежка задача - гостуване на Рома, докато "моряците" ще търсят първи точки през новия сезон при домакинството си на новака Беневенто.

Снимка 497063

Източник: Twitter

Деян Кулушевски подпомагаше Кристиано Роналдо в предни позиции, а Данило игра до Леонардо Бонучи и капитана Джорджо Киелини в защита.

Кулушевски в 13-ата минута пое топката и с неспасяем удар по земя матира Емил Аудеро за 1:0.

Снимка 497060

До края на полувремето удар на Уестън Маккени не попадна в целта, а Фабио Депаоли стреля от границата на наказателното поле покрай лявата греда.

Снимка 497061

В 78-ата минута Юве стигна до втори гол. След изпълнение на корнер, Маккени и Леонардо Бонучи се сблъскаха. Бережински не успя да изчисти и американецът засече. Вратарят изби, но при добавката защитникът нямаше как да сбърка.

Снимка 497062

В 88-ата минута Роналдо получи подаване от Рамзи и с изстрел в далечния ъгъл оформи крайното 3:0.