Сасуоло загуби от Ювентус в мача между двата състава от от 4-ия кръг на Серия "А".

Битката на "Мапей" завърши при резултат 1:3, в полза на гостуващия тим. Автор на всички попадения за победителите стана звездата на Старата госпожа - Пауло Дибала.

За домакините точен бе Политано.

Победата бе задължителна за отбора на гостите, за да запази той пълния си актив от точки и да не позволи изоставане от Интер.

Треньорът на "бианконерите" Макс Алегри трябваше да се справя с кадрови проблеми, като Марко Пяца, Матия Де Шилио, Сами Кедира, Клаудио Маркизио и новото попълнение Бедедикт Хьоведес бяха с травми.

Снимка 313022

Сасуоло започна новия сезон слабо. Отборът има едва една точка, след като в първия кръг направи 0:0 с Дженоа у дома, а после загуби гостуванията си на Торино (0:3) и Аталанта (1:2), преди поражението днес.

"Бианконерите" пък се намират в серия от вече четири поредни победи над Сасуоло, като миналия сезон спечелиха на "Мапей" с 2:0.

Снимка 313023

Днес автор на всички голове за гранда от Торино в срещата беше Пауло Дибала.

Първо той бе точен след 16 минути игра. Четири минути след почивката отново нисичкият голаджия покачи на 2:0, но атака по-късно Политано върна състава си в срещата.

Снимка 313020

Точка на спора бе поставена в 63-ата минута, когато Пауло Дибала оформи оказалото се и крайно 1:3.