Ювентус стъпи накриво при домакинството си на Киево от 26-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" завършиха при равенството 1:1, което ги остави на три точки от лидера и шампион Милан.

Добрата новина за Юве обаче е, че продължават да нямат загуба от началото на сезона. Освен това има и един двубой пасив.

"Старата госпожа" водеше четвърт час преди края след гол на Паоло де Челие в 18-ата минута. За гостите от Верона в герой се превърна Букари Дреме. Той беше изпуснат от халфовете на домакините и с премерен удар от границата на наказателното поле порази вратата на Джиджи Буфон.

"Бианконерите" създадоха доста положения за гол, от които обаче не успяха да се възползват. А с това и резултатът се запази, за да може Милан отново да се чувства комфортно на първото място.

Сега Юве има 51 т, изостава с три от "росонерите", но пък е и с мач по-малко. Киево от своя страна се изкачи до девета позиция с 34 т.