Пое топката по крилото, напредна сам и стреля точно за 3:1!

Мората сменя Рамзи.

82′

2:1!

Рамзи вкарва решително попадение за торинския гранд!

Фработа центрира успоредно на голлинията, където Рамзи бе непокрит и бележи за 2:1.

77′

Жълт картон за Кулушевски.

74′

ПРОПУСК!

Роналдо не успява да се разпише от отлична позиция!

Консили спасява!

72′

Одеи сменя Мюлдюр.

71′

Жълт картон за Фработа.

70′

Кулушевски стреля!

Топката излиза в корнер.

Рабио засича центрирането, но кълбото минава над вратата.

68′

Бога сменя Дефрел.

67′

ГРЕДА!

Киеза стреля от малък ъгъл!

Топката се отбива в десния страничен стълб.

Малшанс за домакините.

64′

Претенции на Роналдо, че е бил фаулиран в наказателното поле.

Съдиите нямат намерение да гледат ситуацията чрез ВАР системата.

58′

ГОООООООООООООЛ!!!

1:1!

Дефрел бележи за гостите!

Защитата на Юве "проспа" поредната акция на съперника, Траоре намери съотборника си между двама бранители и той се разписа.

Равенството е възстановено!

51′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Данило бележи за Старата госпожа!

Изстрел от движение, от доста далечна дистанция.

Предимство за домакините.

48′

Лопес заменя Джуричич.

47′

Толян сменя Капуто.

46′

Рабио сменя Бентанкур.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+6′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+5′

Първото полувреме започна с бърза атака за гостите, която доведе до изстрел към вратата, но не и в нейните очертания. Последвалият корнер не предложи опасност на вниманието на Шчесни.

Постепенно домакините наложиха собственото си темпо на игра и пренесоха събитията в полето на съперника.

Играчите на Сасуоло първоначално действаха на границата на допустимата грубост, но с течение на времето я преминаха неусетно, като всеки фаул изглеждаше като потенциално наказуем с официално предупреждение. И главният съдия често не пестеше жълтите картони.

Това обаче не помагаше на играчите на Юве, които бяха принудително заменяни, след като инкасираха редица удари в краката си.

Тежките единоборства костваха МакКени, още преди да е изтекла и 20-ата минута на срещата, а в средата на полувремето и Дибала се видя принуден да напусне игрището и да бъде заменен.

Връх на тази негативна тенденция, от страна на гостите, беляза Педро Обианг. Три минути преди почивката той влезе грубо в краката на Киеза, като едва не счупи единия му глезен. Първоначално арбитърът показа само жълт картон на провинилия се футболист, но след разглеждане на ситуацията и посредством системата ВАР, вдигна директен червен картон на Обианг и остави Сасуоло с човек по-малко на терена.

През първото полувреме Кристиано Роналдо бе добре блокиран от играчите в защита на съперника, които не му позволиха да се разпише.

45+4′

Край на продължението от 4 минути.

Почивка.

45+1′

Извеждащо подаване към Роналдо.

Не успява да стигне до топката така, че да я засече в опразнената врата.

Все пак я връща в игра, но няма кой да отбележи.

Малшанс за торинци.

45′

Не жълт, а директен червен картон.

След разглеждане на ситуацията посредством системата ВАР, главният съдия е категоричен.

44′

Повторенията показват, че влизането в краката на Киеза, от страна на Обианг, е било много грубо.

Нямаше да бъде пресилено да му бъде показан и червен картон.

А дали третата поредна принудителна промяна за Пирло не е вече на дневен ред...

43′

Жълт картон за Обианг.

42′

Още една принудителна промяна.

Този път Дибала е заменен от Кулушевски.

35′

Жълт картон за продължително протестиралия Бентанкур.

34′

Дибала пада в наказателното поле.

Иска нарушение.

Съдията не дава такова.

Протест на Бентанкур.

30′

Нов пробив на Роналдо.

Същият краен ефект.

Топката излиза в аут, след двоен рикошет.

Португалецът беснее край ъгловото флагче.

24′

Бонучи извежда чудесно Роналдо.

Ударът му е спрян от крак на бранител.

Топката обаче се връща в тялото на Кристиано и излиза в аут.

19′

Рамзи сменя МакКени.

Принудителна промяна.

17′

Жълт картон за Ферари.

13′

Жълт картон за Бонучи.

11′

Пас с пета на МакКени.

Шанс за Фработа!

Стреля над целта.

Много мощно отиграване на топката, но точността не достигна на футболиста на Ювентус.

8′

Отлично центриране на Дибала!

Почти перфектно отиграване с глава на Роналдо!

Топката преминава на сантиметри от горната греда.

Изумителен отскок на португалската мегазвезда.

7′

Комбинация между Киеза и Дибала.

Топката стига до Роналдо.

Технично подаване към Фработа.

Корнер за Ювентус.

5′

Две неуспешни центрирания към Роналдо.

Съвсем в реда на нещата, той ще бъде сред най-често търсените от съотборниците си в предни позиции.

3′

Нищо опасно за Шчесни след изпълнението на ъгловия удар.

Опит за контрадействия на домакините не последва.

2′

Пробив на Траоре.

Бонучи избива.

Изстрел от далечна дистанция на Джуричич!

Кълбото се отбива в тялото на Демирал и излиза в корнер.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Пинсолио Толян

Ювентус приема Сасуоло в мач от 17-ия кръг на Серия "А". Съставът на гостите търси втората си победа над хегемона, който се бори с множество отсъстващи преди един от най-интересните мачове от 17-ия кръг.

Ювентус взима Ди Мария без пари

Идва като свободен агент

"Бианконерите" загубиха само веднъж от 14 случая срещу "неровердите" в калчото и са спечелили 10 от въпросните срещи.

Сасуоло има само едно равенство от 7 двубоя тук, но сега разполага с известен повод за оптимизъм.

Шампионите са без трима от четиримата си титулярни защитници. Това са Хуан Куадрадо, Алекс Сандро и Матайс де Лихт, които са с коронавирус.

Аут е и контузеният Алваро Мората. Отделно Сасуоло прави чудесен сезон и се намира на 6-то място с 29 точки, само на една зад Юве.

Ювентус с изненадващо решение за нов централен нападател

Подписват с таран, който има 5 мача за Нант

Възпитаниците на Андреа Пирло обаче започнаха 2021 година много силно - 4:1 над Удинезе и 3:1 над Милан на "Джузепе Меаца".