Ювентус победи категорично с 4:0 Модена в двубой от четвъртия кръг на Серия В.  Българският нападател Валери Божинов остана на резервната скамейка, след като капитанът на "старата госпожа" Алесандро Дел Пиеро се завърна в игра.

Две попадения за италианския гранд наниза френският нападател Давид Трезеге. Именно той откри резултата в 39-ата минута след удар отблизо. Три минути по-късно Дел Пиеро отбеляза своя 199-и гол за 2:0. Отново Трезеге вкара третия гол от малък ъгъл в 70-ата минута, а малко след това се разписа и чешкият ветеран Павел Недвед.

Със спечелените три точки Ювентус съкрати 10 точки от пасива си и сега е с минус 7 след едно реми и три успеха.  Начело в класирането е Бреша с 10 точки, пред Дженоа с 9 и Чезена с 8.